Вибираємо плиту: газову, електричну, комбіновану

ЯКУ ПЛИТИ ВИБРАТИ: ГАЗОВУ, ЕЛЕКТРИЧНУ АБО КОМБІНОВАНУ?

Вибираємо плиту: газову, електричну, комбіновану

Вчені, які займаються розробкою сучасної техніки, роблять все, щоб спростити наш побут. Якого тільки кухонного обладнання не придумали, але все одно першою помічницею є плита. Удосконалення її дизайну і функцій приводить у захват сучасних господинь. Наявність величезної кількості різних моделей не спрощує, а тільки ускладнює вибір. Тому перед покупкою потрібно гарненько розібратися, на що ви готові витратити гроші. Плита повинна підходити вам за своїми функціями і бути якісною. Тим більше що ремонт побутової техніки в Києві, вартий сьогодні недешево. Хочеться новою плиткою користуватися довго і без проблем. Сподіваємося, що ми трохи полегшимо вам вибір.

Основні види плит

    1. Газові. Найбільш поширений варіант. Для тих, у кого в будинку проведено газ, мабуть, кращий. Дешевизна енергії природної речовини, широка функціональність і відносно невисока вартість техніки приваблюють багатьох господинь. Підключення газової плити може бути як до централізованої системи газопостачання, так і до балонів. Дуже зручно і економно. У разі виникнення неполадок необхідно, щоб ремонт газових плит проводив тільки фахівець.

Вибираємо плиту: газову, електричну, комбіновану

  1. Електричні. Назва говорить сама за себе, відразу зрозуміло, на якій енергії вони працюють. Не так дешево, скажімо відразу. Але в будинках, де газ не проведений – єдиний вихід. Підключення електроплити можливо тільки в приміщеннях з високою потужністю. Це необхідно враховувати. Установка електроплити в будинку зі стандартною споживаною потужністю 3,5 КВт (це зазвичай вдома з газопостачанням) неможлива. Використання такої техніки вимагає великих потужностей. Перед установкою електричної плити необхідно в приміщенні зробити розетку із заземленням, здатну витримати не менше 10 КВт.
  2. Комбіновані. В таких плитах, найчастіше, електрична духова шафа і газова варильна поверхня. Рідко можна зустріти змішану варильну поверхню – з газовими і електрокомфорками. Комбіновані плити набувають все більшої популярності. Особливо зручні розділені варіанти: духова шафа окремо, варильна поверхня окремо. Їх можна встановити так, як вам зручно. Ще господині відзначають, що випічка в електродуховці виходить набагато краще, ніж в газовій.

Професійний ремонт варильної поверхні, духовки, газової та елетроплити в Києві проводить наш сервісний центр. Телефонуйте! Завжди раді допомогти.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі