Як уникнути ремонту холодильника Атлант, Норд і інших марок

ЯК УНИКНУТИ РЕМОНТУ ХОЛОДИЛЬНИКА АТЛАНТ, НОРД ТА ІНШИХ МАРОК?

Холодильник вийшов з ладу і перестав виконувати свої функції? Що ж стало причиною поломки, і чи можна було запобігти ремонт холодильника, запитаєте ви. Іноді несправності виникають в результаті неправильної експлуатації, іноді в силу не залежних від користувача причин (знос техніки, непрофесійна збірка виробника і т.д.). Так що господарі нерідко можуть самі вплинути на справність техніки.

Основні причини поломки

Як уникнути ремонту холодильника Атлант, Норд і інших марок

  1. Правильна установка холодильника – запорука його тривалої і справної служби. Якщо ви поставите новопридбану техніку на сонячній стороні, біля вікна, або недалеко від батареї, то неминуче порушиться терморегуляція. Установка холодильників подалі від джерел тепла не дасть йому зламатися передчасно.
  2. Некоректний режим роботи. Влітку необхідно поставити термостат на мінімальному значенні. Висока температура повітря ззовні впливає на холодильник, якщо виставити максимальне значення, це призведе до перегріву внаслідок посиленого режиму роботи.
  3. Надмірне захаращення простору холодильника судочками і каструлями в кілька поверхів. В результаті порушується нормальна циркуляція повітря, продукти починають швидко псуватися.
  4. Часто відчиняються двері і тривале утримання їх в такому положенні. Не відкривайте дверцята без особливої ​​потреби і закривайте їх якомога швидше, щоб не напустити тепле повітря.
  5. Витік холодоагенту. До цього призводять маленької тріщини або механічне пошкодження.
  6. Несправність в компресорі або реле. Продіагностувати і відремонтувати таку складну поломку зможе тільки фахівець.

Якщо у вас зламався холодильник, найкраще зверніться до майстра. Самодіяльність в більшості випадків тільки погіршує ситуацію. Швидкий і недорогий ремонт холодильників в Києві надає сервісний центр «МайстерОК». Телефонуйте за контактними телефонами, вказаними на сайті.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі