Як вибрати вбудовану кухонну техніку

ЯК ВИБРАТИ КУХОННЕ ОБЛАДНАННЯ?

Як вибрати вбудовану кухонну технікуКухня давно перестала бути місцем важкої праці для господинь. Поява нових електронних приладів в десятки разів полегшило приготування їжі, а сучасний дизайнерський підхід дозволяє об’єднати практичну і естетичну функцію цих агрегатів. Втомившись від маленьких радянських квадратиків, люди прагнуть звільнити навколо себе якомога більше простору. Для цього необхідно компактно розташувати меблі та побутові прилади. Найскладніше завдання втілити цей задум на кухні. Господиня не може обійтися багато без чого, але як це вмістити на обмеженій площі? Кращий варіант – вбудована побутова техніка. Саме вона здатна забезпечити максимальну ергономічність. А якщо якийсь з приладів забарахлив, сервісний центр ремонту техніки завжди допоможе впоратися з виниклою проблемою.

Кухонні агрегати, вбудовані в меблі, мають масу переваг:

  • збереження єдиного стилю з приміщенням: колір, текстура окремих приладів не порушують загальної гармонії;
  • компактне розташування всіх деталей кухні і звільнення максимального обсягу простору;
  • збільшення функціональності кухні, наприклад, за рахунок створення додаткових робочих поверхонь;
  • хороший рівень звукоізоляції – за дверцятами і стінками меблів набагато менше чутно, як працює техніка;
  • забезпечення «маскування» – складно здогадатися, що у вас ховається за декоративними панелями;
  • високий рівень гігієнічності – завдяки особливостям сполучних конструкцій відсутні щілини, куди можуть накопичуватися крихти, пил, бруд, затікати вода.

Центр ремонту техніки іноді вирішує проблеми і з монтажем. Якщо у вас немає кому виконати такі роботи, то фахівець займеться технічним оснащенням кухні на професійному рівні.

Але перш ніж може знадобиться ремонт і обслуговування техніки, необхідно її придбати. З чого почати? Які побутові прилади можуть бути вбудовані?

Порядок покупки

  1. Першою потрібно придбати варильну поверхню. Вона може бути залежною і незалежною, тобто вбудовуватися спільно з духовою шафою або окремо від неї і мати самостійні елементи управління. Існує також панель типу доміно. Встановлюється вона на висувній шухлядці. Компактна, зручна, має ті ж функції, що стандартна кухонна плита.
  2. Наступним потрібно вибирати духову шафу. Сучасні виробники пропонують два види цієї техніки: газові та електричні духовки. Другий варіант багато в чому перевершує перший. Їжа в електричних духовках прогрівається більш рівномірно, крім того, вони пропонують більше корисних функцій. Однак важливо, щоб максимально допустима потужність в мережі дозволяла використання такого приладу. Зверніть на це увагу при виборі.
  3. Дуже важливим технічним елементом є витяжка. Вона забезпечує високу гігієнічність. Сучасні моделі можуть стати справжньою окрасою кухні завдяки декоративним розписам або навіть вбудованому телевізору.
  4. Холодильник. Вбудовані прилади такого роду більш економічні в енергоспоживанні за рахунок поліпшеної теплоізоляції. Вони мають досконалу електричну систему управління і відповідно довше зберігають продукти свіжими.

Ми назвали основні елементи, додатково можна придбати вбудовану посудомийну машину, мікрохвильову піч та інші прилади. Все залежить від ваших бажань і можливостей.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі