Як запобігти ремонт мікрохвильових печей

ЯК ЗАПОБІГТИ РЕМОНТ МІКРОХВИЛЬОВИХ печей: ОЧИЩЕННЯ ТЕХНІКИ

Як запобігти ремонт мікрохвильових печей

Щоб не допустити несподіваних витрат внаслідок поломки і необхідності провести дорогий ремонт мікрохвильових печей, потрібно проводити регулярне очищення побутової техніки. Частота миття залежить від частоти використання приладу. Чим активніше ви експлуатуєте СВЧ-піч, тим частіше доведеться проводити капітальне «прибирання» агрегату. Нерідко ремонт мікрохвильовок на дому доводиться проводити через неохайність господині. Накопичуються жир, бруд, пил з часом призводять до виходу з ладу окремих деталей. Іноді викликаний майстер повинен констатувати факт, що побутовий прилад ремонту вже не підлягає. Щоб уникнути таких плачевних наслідків, потрібно стежити за чистотою СВЧ-печі.

Поради по очищенню мікрохвильовки

  1. Мікрохвильову піч потрібно ретельно мити і всередині, і зовні, тим самим ви продовжите термін її експлуатації. Залишаючі всередині жир і частинки їжі сприяють розмноженню хвороботворних бактерій, крім того, через них деталі швидше зношуються. Зовнішнє протирання від пилу і бруду збереже кнопки і перемикачі в працездатному стані, а також виключе ризик короткого замикання.
  2. Перед початком очищення переконайтеся, що мікрохвильова піч відключена від електромережі.
  3. Внутрішню поверхню мікрохвильовки потрібно мити тільки м’якими миючими засобами: рідиною для миття посуду, скла або спеціальними препаратами побутової хімії, призначеними для СВЧ-печі. Ніяких порошкоподібних речовин використовувати не можна, жорстких губок, які можуть подряпати поверхню – теж.
  4. Жир легше відмивається, якщо його відпарити. Перед початком очищення помістіть в мікрохвильовку глибоку тарілку з водою і підігрійте її. Що випаровується рідина розм’якшить бруд, і ви швидше закінчите прибирання.
  5. Внутрішнє блюдо для їжі можна очищати содою або порошком.
  6. Кільце, що обертається необхідно мити тільки м’яким рідким хімічним засобом.
  7. Зовнішню поверхню СВЧ-печі можна очистити вологою не жорсткою губкою. Особливу увагу зверніть на кнопки і перемикачі, біля них накопичується багато бруду. Не забудьте про шнур, який теж потрібно протерти від пилу.
  8. Щоб в мікрохвильовки після приготування їжі, не залишалося запаху від їжі, прочиняйте дверцята СВЧ-печі. Таке провітрювання усуне неприємний душок.

Якщо навіть незважаючи на дбайливе ставлення до СВЧ-печі вона поламалася, ремонт мікрохвильовки Київ на дому здійснять досвідчені майстри з нашого сервісного центру. Не соромтеся, звертайтеся за допомогою!

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі