Які бувають пральні машини?

ЯКІ БУВАЮТЬ ПРАЛЬНІ МАШИНИ?

Які бувають пральні машини?
Вибору між тим чи іншим виробником, вивчення технічних подробиць кожної моделі передує вибір виду пральної машини. Всі їх, незалежно від фірми і вартості, розрізняють за типом завантаження білизни – вертикальні (тобто завантаження зверху) і фронтальні (бокове завантаження). На пострадянській території в будь-якому магазині, де продаються пралки, з упевненістю скажуть, що горизонтальне завантаження (воно ж фронтальне) приваблює покупців набагато більше. Відповідь на питання чому не знає ніхто, хоча якщо подумати, то можна прийти до висновку, що тут причиною служать залишивші у багатьох в пам’яті образи старих вітчизняних автоматичних агрегатів гігантських розмірів, білизна в яких завантажувалася саме зверху.

З огляду на те, що у більшості громадян кухні та санвузли і раніше залишилися вельми тісними, то такий феномен виявляється цілком зрозумілим. І хоча сучасні вертикальні машинки набагато компактніше, все-таки з їх установкою втрачається частина корисної площі – адже її не можна буде використовувати замість столика або підставки.

Стверджується, неофіційно звичайно, що вертикальні машини краще справляються зі своїми завданнями, тому як в них в процесі роботи обертається весь барабан, а в фронтальних частина його (дверцята, через яку завантажують білизна) залишається нерухомою. Доказів цього ніхто не пред’являв, тому не можна сказати, наскільки справедлива така заява. Так ця спірна перевага стіралок з вертикальним завантаженням і не стала переконливим аргументом для покупців в нашій країні. А ось чутки про те, що слюсарі більше «люблять» проводити ремонт пральних машин з фронтальним завантаженням, тому як ті нібито легше розбирати і обслуговувати, схоже, вносять свій внесок у високий на них попит. Так що питання вибору типу завантаження пральної машини не має однозначної відповіді і всі тут вирішують особисті переваги.

На два великі класи поділяють всі пральні машини ще й по виду установки – вбудовані і окремо розміщуються. Вбудована техніка взагалі досить популярна. Причина тому – необхідність підтримати певний стиль інтер’єру. Якщо ванна кімната цілком стерпить присутність будь-якої машинки, то кухня буде виглядати не зовсім так красиво як хотілося б, якщо серед красивих меблів вона яскравою плямою виділятиметься. Бувають, звичайно, і варіанти з підбором техніки в колір меблів, але колірна гамма останньої набагато багатше, ніж холодильників, мікрохвильових печей і інших приладів, тому гармонійно вписати їх виходить рідко. У тому випадку, коли бажано не «світити» що не вписується в інтер’єр техніку, проводять установку вбудованої побутової техніки.

Повністю прихована за дверима і панелями меблів, вона так само буде справлятися зі своїми обов’язками і не кидатися в очі (пральній машині, в загалі-то, на кухні не зовсім місце). Цей варіант був би просто ідеальний, якби не деякі підводні камені, що ховаються під зовнішнім лоском вдалого дизайнерського прийому. Справа в тому, що будь-яка найменша поломка і навіть нескладне технічне обслуговування викличе необхідність доставати техніку з меблів, так як по-іншому дістатися до внутрішніх її частин неможливо. Буває і так, що від сильної вібрації, що виникає на великих оборотах (при віджиманні, наприклад) машина просто зміщується, і може завдати шкоди навколишнім меблям. Ця додаткова проблема багатьом відбиває інтерес до вбудованої техніки.

Не можна не брати до уваги клас енергоспоживання. Для тих, хто цінує власноруч зароблені гроші, ймовірно буде цікаво не витрачати їх даремно, придбавши економічно витратну в електриці машину. Сучасна градація в залежності від рівня витрат енергії складається з декількох класів. Зазвичай високий клас позначається відповідними яскравими наклейками на товар, тому як прагнення до зниження енергоспоживання – важливий момент, який все більше цікавить покупців. Наочне уявлення про те, що ховається за літерами, яким він позначається, дає така табличка:

Клас енергоспоживання Витрата електроенергії
A+ <0,17
A 0,17 – 0,19
B 0,19 – 0,23
C 0,23 – 0,27
D 0,27 – 0,31
E 0,31 – 0,35
F 0,35 – 0,39
G >0,39
0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі