Підключення бойлера

Підключення бойлера

ПІДКЛЮЧЕННЯ БОЙЛЕРА

Для чого Вам потрібна установка бойлера? Відповідь проста: щоб не відмовляти собі в гарячій воді круглий рік. Більшість фірм запропонують вам свої послуги в цьому питанні. Якщо ж ви зважитеся зробити установку особисто, то не забувайте, щоб обмежити втрати тепла, прилад потрібно встановити на мінімальній відстані від води, і залишити простір, який необхідно для технічного обслуговування (приблизно 40 см). Щоб не допустити помилок, краще скористатися послугами кваліфікованих робітників, які з гарантією встановлять Вам бойлер за всіма діючими правилами.

ЦІНА ПІДКЛЮЧЕННЯ БОЙЛЕРА

ВСТАНОВЛЕННЯ: (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 600 грн
КОНСУЛЬТАЦІЯ з викликом майстра додому – платна 300 грн
Додатково виїзд майстра: від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Всі додаткові роботи проводяться згідно розширеного прейскуранта після обговорення з майстром.
 • Після закінчення роботи ви отримуєте квитанцію від майстра зі списком виконаних робіт, використаних матеріалів та загальною сумою всього замовлення.
 • Ця квитанція є гарантією на виконані нашими майстрами роботи, протягом гарантійного терміну, який становить 12 місяців.
 • У разі відмови від установки оплачується відказний виклик в розмірі 300 грн.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Як же встановити і підключити водонагрівач? Для цього необхідно провести три основних етапи: монтаж, підключення до систем водопостачання та електромережі.

  Проблематичність установки такого устаткування полягає в необхідності підключення чималої кількості запірної арматури, такий як: регулятор тиску, запобіжний клапан, кульовий кран. Не володіючи відповідними навичками та досвідом в сантехнічній сфері, не намагайтеся робити щось своїми руками!

  Підключивши нагрівач води, ви отримаєте автономне гаряче водопостачання круглий рік, і ви забудете про літні відключення або про слабке нагрівання теплоносія. Ще одним бонусом, безсумнівно, є поліпшення якості гарячої води до якості холодної.

  В монтаж бойлера входять:

  • Розмітка і свердління отворів під кріплення;
  • Установка побутового приладу на місце його подальшої експлуатації;
  • Інсталяція двох відсічних кранів в проміжок між гнучким підведенням і трубою;
  • Підключення, за допомогою гнучкого підведення, водонагрівача до води;
  • Підключення агрегату до електроживлення, ізольованим проводом, з подальшим заземленням. Варто виділити два типи бойлерів: проточні (вода нагрівається за надходженням) і накопичувальні (вода нагрівається відразу в великому обсязі).

  Щоб даремно не втрачати енергію на нагрівання приміщення, підключати прилад потрібно поблизу води.

  Для інсталяції водонагрівача необхідно використовувати дюбеля або анкера, тому як вони мають більшу стійкість до агресивних середовищ. Також вони здатні витримати вагу, що перевищує вагу нагрівача втричі, через заповнення води.

  Не варто займатися установкою бойлера самостійно! Краще звернутися до фахівців, щоб швидко, якісно і з гарантією в 1 рік підключили Вам водонагрівач до систем водопостачання та електромережі.