Підключення газових плит

Підключення газових плит

ПІДКЛЮЧЕННЯ ГАЗОВИХ ПЛИТ

Установка газової плити не має на увазі володіння якимись особливими знаннями і навичками, необхідно лише наявність спеціальних інструментів (наприклад, розвідного ключа) і матеріалів. Хід підключення і необхідні вимоги викладаються в інструкції по експлуатації, яку потрібно уважно прочитати перед установкою, так як для різних марок газових плит може відрізнятися спосіб підключення. І, звичайно, потрібно дотримуватися запобіжних заходів при роботі з газом і електромережею. Останнє важливо, якщо плита має електрозапалювання, гриль, підсвічування і інші елементи, для роботи яких необхідно електрику.

ЦІНА ПІДКЛЮЧЕННЯ ГАЗОВОЇ ПЛИТИ

ВСТАНОВЛЕННЯ: (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Додатково виїзд майстра: від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Всі додаткові роботи проводяться згідно розширеного прейскуранта після обговорення з майстром.
 • Після закінчення роботи ви отримуєте квитанцію від майстра зі списком виконаних робіт, використаних матеріалів та загальною сумою всього замовлення.
 • Ця квитанція є гарантією на виконані нашими майстрами роботи, протягом гарантійного терміну, який становить 12 місяців.
 • У разі відмови від установки оплачується відказний виклик в розмірі 300 грн.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Якщо ж Ви погоджуєтесь з нашою думкою про те, що кожен вид роботи повинен виконувати професіонал, якщо вас турбує безпека власна, своїх близьких і сусідів, якщо хочете отримати ефективно працюючий прилад, якщо хочете бути впевненими в правильності і надійності – то звертайтеся в сервісний центр «МастерОК». Наші майстри, які виконують підключення газових плит, мають високу кваліфікацію і допуск до робіт з газовим обладнанням, це дає гарантії на те, що всі запобіжні заходи будуть дотримані.

  Як і всі прилади, після доставки, газову плиту слід перевірити на цілісність і відсутність пошкоджень. Розпакування краще виконувати безпосередньо поруч з місцем установки, щоб не пошкодити плиту при перенесенні з місця на місце. Підключення газової плити до газопроводу рекомендується проводити за допомогою гнучкого шланга. Такий шланг, а також всі деталі, які можуть знадобитися, наші працівники привезуть з собою. Ми отримуємо запчастини до всіх приладів безпосередньо від виробників, тому можемо гарантувати їх працездатність.

  З’єднання цього шланга з газовою трубою обов’язково перевіряється на герметичність, як необхідний захід щодо запобігання витоку газу. Іноді потрібно кілька разів підтягувати гайки, щоб досягнути герметичності підключення.

  Установка газових плит виконується за рівнем із суворим дотриманням горизонтальності – це забезпечує якість приготування їжі. При наявності електричної духовки або гриля електромережа повинна забезпечувати потужність близько трьох кіловат, перевантаження недопустиме, оскільки може закінчитися пожежею внаслідок короткого замикання. Після установки наші фахівці обов’язково ще раз перевірять правильність і працездатність всіх пальників і додаткових пристроїв.