Підключення посудомийної машини

Підключення посудомийної машини

ВСТАНОВЛЕННЯ ПОСУДОМИЙНИХ МАШИН

Отже, якими ж перевагами наповниться Ваша кухня, якщо ви придбаєте посудомийну машину? По-перше, вона здатна справитися з будь-яким забрудненням, по-друге, здатна полоскати і сушити посуд, і по-третє, що найважливіше, економічно витрачає Вашу воду. З цієї помічницею весь Ваша посуд, звичайно ж, буде в ідеальній чистоті. Завдяки великому асортименту цієї техніки на сучасному ринку, які відрізняються то за розміром, то по функціоналу, Ви можете знайти для себе оптимальну модель, що буде відповідати всім вашим потребам.

ЦІНА ВСТАНОВЛЕННЯ ПОСУДОМИЙНИХ МАШИН

ВСТАНОВЛЕННЯ: (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Додатково виїзд майстра: від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Всі додаткові роботи проводяться згідно розширеного прейскуранта після обговорення з майстром.
 • Після закінчення роботи ви отримуєте квитанцію від майстра зі списком виконаних робіт, використаних матеріалів та загальною сумою всього замовлення.
 • Ця квитанція є гарантією на виконані нашими майстрами роботи, протягом гарантійного терміну, який становить 12 місяців.
 • У разі відмови від установки оплачується відказний виклик в розмірі 300 грн.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Але після покупки посудомийки, Ви обов’язково зіткнетеся з проблемою її установки. Щоб вирішити цю проблему, необхідно звернутися до кваліфікованих майстрів, тому як монтаж цього агрегату проводиться і до каналізаційної труби, і до водопроводу, і до електрики. Необхідно мати спеціальні шланги, окрему розетку із заземленням, яка буде приєднана до окремого автомату, щоб уникнути вибивання електрики, так як машина вимагає багато електроенергії.

  Підключення проводиться тільки до холодної води. При підключенні до стояка може виникнути проблема: в разі якщо він не має гнучку підводку, то установка буде кілька затрудненою, що передбачено в комплекті посудомийної машини – в ньому мають бути присутні спеціальні шланги.

  Також при великій відстані від стояка до машини, необхідно провести заміну шланга: короткого на довгий. За такою ж схемою підключається злив машини до крану, відмінність лише в тому, що необхідно інсталювати спеціальний трійник або сифон, до нього зливний шланг, по якому непотрібна вода йде в каналізаційну трубу.

  Нелегким завданням буде монтаж посудомийки до електроенергії. Для цього необхідно провести власний електропровід до щитка, а розетку обов’язково заземлити, для уникнення ураження електричним струмом.

  З усієї побутової техніки, підключення посудомийної машини одне з найскладніших. З цієї причини потрібно відмовитися від затії під’єднати машину самостійно, так як немає ніяких гарантій, що вона не вийде з ладу при першому ж включенні.

  Такий монтаж іноді закінчується потопом приміщення, затопленням сусідів знизу, коротким замиканням або пожежею. Щоб застерегти себе від зайвих проблем, довірте установку і підключення Вашої помічниці висококваліфікованим, професійним майстрам, які мають великий досвід за плечима.