Підключення сушильної машини

Підключення сушильної машини

ВСТАНОВЛЕННЯ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ

На сьогоднішній момент, все більше і більше споживачів придивляються до комплексного підходу по догляду за одягом і білизною. Цим підходом до недавнього часу користувалися лише в професійних пральнях або хімчистках. Тепер все частіше пральну машину купують разом з сушильною і, таким чином, процес прання доводиться до логічного кінця. І справді, мало хто встоїть перед задоволенням вийняти з пральної машини річ, яку відразу ж можна покласти в шафу або навіть надіти. Тому, для тих, хто не обмежений у коштах і квадратних метрах, покупка сушильної машини стане відмінним придбанням.

ЦІНА ВСТАНОВЛЕННЯ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ

ВСТАНОВЛЕННЯ: (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Додатково виїзд майстра: від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Всі додаткові роботи проводяться згідно розширеного прейскуранта після обговорення з майстром.
 • Після закінчення роботи ви отримуєте квитанцію від майстра зі списком виконаних робіт, використаних матеріалів та загальною сумою всього замовлення.
 • Ця квитанція є гарантією на виконані нашими майстрами роботи, протягом гарантійного терміну, який становить 12 місяців.
 • У разі відмови від установки оплачується відказний виклик в розмірі 300 грн.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Отже, Ви придбали сушильну машину, а це значить, що розвішування білизни по всьому будинку і купа висячих речей навколо залишилися вже позаду. Але щоб це все здійснити, потрібен монтаж і підключення сушильної машини. І здавалося не так вже це складно, але для цього потрібні особливі навички і вміння, так що краще зверніться до професіоналів, які в зручний для вас час приїдуть, зроблять все точно, швидко і дадуть річну гарантію на монтаж.

  Правильно підключена до всіх комунікацій техніка, забезпечить стабільну і безпечну роботу. Принцип установки цього агрегату схожий на принцип установки пральної. Потрібно правильно підключитися до електрики – вентиляційний тип, і водопостачання – конденсаційний тип, відповідно до, зазначеними в інструкції по експлуатації, вимогами. Наші висококваліфіковані майстри допоможуть вам у цьому, телефонуйте і ви не залишитесь байдужими до якості наших послуг.

  Сушарки можна встановлювати як окремо стоячими, так і зверху на пральну машину (для цього в комплекті повинні йти спеціальні кріплення). Останній спосіб заощаджує Ваш простір.

  Місце, де буде знаходитися прилад, має бути провітрюваним, щоб не накопичувалася волога на задній стінці – цей тип називається кондиційний, в машинках збирається волога, витягнута з білизни, після чого вона надходить в спеціальний резервуар, з якого здійснюється злив. Встановлювати машину потрібно у вертикальному положенні на рівну підлогу, щоб вона не хиталася і не їздила по підлозі під час роботи.

  Також, в залежності від моделей, бувають прилади, які потрібно підключати до системи каналізації, але тут без фахівця не обійтися.

  Сервіс «МастерОК» давно займається установкою побутової техніки, знає всі її слабкості і вимоги, гарантує якість роботи на багато років.

  Телефонуйте нам і ми встановимо будь-яку сушильну машину якісно і з гарантією!