Підключення телевізора

Підключення телевізора

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕВІЗОРА

У випадку монтування телевізора на стіну, Ви можете насолоджуватися якісним зображенням. Тумба стандартного розміру, кабель і провід живлення – все це давно в минулому. У нинішній час, завдяки спеціальних кронштейнів, монтаж телевізора проводиться так, щоб він максимально гармоніював і доповнював Ваш дизайн.

ЦІНИ НА ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕВІЗОРІВ

Діагональ, дюйм Вартість стандартної установки
15-26 ЖК 250 грн
32-37 ЖК 300 грн
40-42 ЖК 350 грн
47-52 ЖК 450 грн
42 Плазма 500 грн
50-52 Плазма 550 грн
60 Плазма, ЖК 650 грн
65 Плазма, ЖК 800 грн
71 Плазма, ЖК 950 грн
Додатково виїзд майстра: від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Всі додаткові роботи проводяться згідно розширеного прейскуранта після обговорення з майстром.
 • Після закінчення роботи ви отримуєте квитанцію від майстра зі списком виконаних робіт, використаних матеріалів та загальною сумою всього замовлення.
 • Ця квитанція є гарантією на виконані нашими майстрами роботи, протягом гарантійного терміну, який становить 12 місяців.
 • У разі відмови від установки оплачується відказний виклик в розмірі 300 грн.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Щоб монтувати ЖК або плазмову панель на стіну або стелю, необхідно провести:

  1. Інсталяцію кронштейна на стіну;
  2. Повісити на нього телевізор;
  3. Проводку кабелю під антену;
  4. Налаштування на всі канали.

  Встановивши ЖК на кронштейні, ви отримаєте саме надійне підключення. Все дуже просто – ми закріпимо кріплення на стіні, а з іншого його боку закріпимо сам прилад. Через надійне фіксування до стіни, цей спосіб універсальний і підходить для всіх типів і діагоналей.

  Кронштейни діляться по функціоналу:

  • плоска установка. У стіну закручуються міцні шурупи, прилад чіпляється на отворі. Серед плюсів даного способу варто виділити простоту реалізації, а серед мінусів – неможливість установки таким способом тв з вентиляцією, обмеження у вазі приладу (6-10 кг);
  • фіксована установка. Цим методом прилад кріпиться на відстані 2 дюйма від стелі. Це простір служить для вентиляції. Фіксована установка не дасть вам можливості повертати або нахиляти обладнання, до того ж його вага не повинна перевищувати 15 кг;
  • з регулюванням нахилу. Даний метод передбачає міцний монтаж і дає можливість регулювати нахил у вертикальній площині. Є простір між стіною і технікою, що забезпечує нормальну вентиляцію, вага тв приймача максимум 20 кг;
  • з регулюванням повороту і нахилу. Найскладніший і одночасно кращий спосіб підключення, який дозволяє регулювати техніку на потрібний Вам кут для отримання максимального задоволення від перегляду.

  Тому в залежності від розміру, ваги, функцій телевізора і переваг користувача, необхідно вибрати відповідний спосіб підключення і запастися потрібними кронштейнами.

  При самостійному підключенні такої дорогої техніки може виникнути небезпека падіння його з великої висоти, після чого Вам відмовлять в гарантії на ремонт.

  Щоб уникнути непотрібних проблем звертайтеся в сервісний центр «МастерОК», який надасть Вам послуги по монтажу телевізора або плазмової панелі на стіну на вищому рівні якості. Наші висококваліфіковані майстри без проблем зафіксують Вашу плазму на стіні, за допомогою кронштейна. Також проведуть настройку і короткий інструктаж по користуванню. Надається річна гарантія на роботи.