Встановлення духових шаф

Встановлення духових шаф

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДУХОВОЇ ШАФИ

Духовка, навіть незалежна – це не тостер і не кавоварка, встановити і підключити її досить складно. Неправильне підключення духовки може призвести до втрати гарантії на прилад виробника, серйозних пошкоджень і навіть виникнення небезпечних ситуацій. Перед підключенням необхідно обов’язково вивчити вказівки виробника, викладені в інструкції з експлуатації.

ЦІНА ПІДКЛЮЧЕННЯ ДУХОВОЇ ШАФИ

ВСТАНОВЛЕННЯ: (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Додатково виїзд майстра: від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Всі додаткові роботи проводяться згідно розширеного прейскуранта після обговорення з майстром.
 • Після закінчення роботи ви отримуєте квитанцію від майстра зі списком виконаних робіт, використаних матеріалів та загальною сумою всього замовлення.
 • Ця квитанція є гарантією на виконані нашими майстрами роботи, протягом гарантійного терміну, який становить 12 місяців.
 • У разі відмови від установки оплачується відказний виклик в розмірі 300 грн.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Незалежно від виду духовки – газова або електрична – необхідно забезпечити достатнє для її розміщення місце з урахуванням необхідності вільного проходження повітря, який здійснює функцію охолодження. Якщо Ви встановлюєте духову шафу з монтуванням в меблі, то такі меблі повинні витримувати високі температури – до 120 градусів. Майже такі ж температури повинні витримувати поверхні, поруч з якими буде розміщена незалежна духова шафа. При цьому ніяка з них не повинна прилягати впритик.

  Кваліфіковані фахівці, професіонали своєї справи, які мають всі необхідні допуски і досвід роботи, працівники сервісного центру «МастерОК» швидко і якісно виконають не тільки установку і підключення духової шафи, а й всі супутні роботи, наприклад, прокладку кабелю для електродуховки. Після підключення буде виконана перевірка працездатності приладу і в разі виявлення неполадок – негайне їх усунення.

  Електрична духова шафа має набагато більшу функціональність, ніж газова, але користування електроенергією обійдеться дорожче, а для підключення необхідна наявність спеціальної розетки з заземленням. Газові духовки більш поширені, оскільки в наших будинках здебільшого є газопровід, і установка духовки такого типу виконується частіше. Найкраще підключати її за допомогою гнучкого шланга, він дає більше можливостей для розміщення духової шафи, але не повинен перевищувати 2 метри в довжину.

  Після підключення газової духовки необхідно обов’язково перевірити місця приєднання на предмет витоку газу. Навіть найменші пропуски газу повинні бути усунені, щоб не допустити небезпечних ситуацій. При підключенні ж електродуховки шнур повинен розташовуватися так, щоб уникнути можливість його нагрівання, і не можна використовувати подовжувачі, подвійні розетки – найкращим виходом буде організація окремої проводки.

  Щоб уникнути неприємностей і можливих проблем в майбутньому, довірте підключення Вашої духовки професіоналам – сервісного центру «МастерОК». Це збереже гарантію на прилад і виключить неполадки в майбутньому.