Встановлення електроплит

Встановлення електроплит

ПІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПЛИТ

Електричні плити – одні з найбільш потужних електроприладів у побуті, потужність їх може досягати 12 кіловат. Це означає, що, виконуючи підключення електроплит, необхідно дотримуватися запобіжних заходів, щоб уникнути пошкоджень електрострумом, як при підключенні, так і в ході подальшої експлуатації.

НАШІ ЦІНИ НА ПІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПЛИТ

ВСТАНОВЛЕННЯ: (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Додатково виїзд майстра: від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Всі додаткові роботи проводяться згідно розширеного прейскуранта після обговорення з майстром.
 • Після закінчення роботи ви отримуєте квитанцію від майстра зі списком виконаних робіт, використаних матеріалів та загальною сумою всього замовлення.
 • Ця квитанція є гарантією на виконані нашими майстрами роботи, протягом гарантійного терміну, який становить 12 місяців.
 • У разі відмови від установки оплачується відказний виклик в розмірі 300 грн.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Хоча виробники електричних плит не вимагають обов’язкової участі фахівців відповідного профілю для їх установки і підключення, і цю операцію можна здійснити самостійно, особливо при наявності мінімального досвіду, ми все-таки рекомендуємо звернутися до професіоналів. У сервісному центрі «МастерОК» працюють кваліфіковані майстри, які мають не тільки відповідні знання та рівні допуску, а й значний досвід. Підключення плит їх силами буде швидким, якісним, безпечним і відповідним всім вимогам. Це важливо, оскільки порушення правил техніки безпеки може привести до серйозних наслідків, відповідальність за які покладається на особу, яка здійснювала роботи з підключення та встановлення.

  Підключення електроплити до мережі виконується спеціальним заземленим підведенням, монтаж який здійснюється тільки електриком. Найкраще таку підводку організувати заздалегідь, ще в процесі ремонту. Якщо ж такої можливості не було, то роботи проводяться перед установкою плити. У житлових будинках така проводка робиться прихованою, готуються штроби для укладання кабелю і потім закриваються розчином. Може бути проведена і відкрита проводка за допомогою спеціальних каналів для кабелів або гофротруб, в будь-якому випадку кабель, як правило, необхідно купувати окремо. Різні моделі електроплит можуть підключатися до однофазної, двухфазної або трифазної електромережі.

  Безпосередня установка електроплити полягає в розміщенні її в призначеному місці і вирівнюванні за допомогою ніжок за рівнем. Після цього можна приступати до перевірки на працездатність, але перед цим обов’язково необхідно вивчити інструкцію по експлуатації, щоб не допустити випадкових пошкоджень.

  Наші фахівці виконають установку і підключення професійно і швидко, з дотриманням правил техніки безпеки та обліком Ваших побажань. Необхідні в процесі роботи деталі (кабелі і так далі) будуть надані, ми виконаємо повну перевірку вже підключеної плити на працездатність.