Встановлення холодильників

Встановлення холодильників

ВСТАНОВЛЕННЯ ХОЛОДИЛЬНИКІВ

Найменша неприємність, яку викликає неправильна установка холодильника, – незручності в його експлуатації. Часто до цього додаються неправильна робота, порушення правил електробезпеки, що в підсумку призводить до зниження терміну служби приладу і появі пошкоджень, що виключають можливість гарантійного обслуговування.

Тому недостатньо вибрати найкращу, сучасну і надійну модель холодильника, отримати тривалий гарантійний термін роботи – необхідно обов’язково правильно його встановити. Перед тим, як виконувати установку і підключення холодильника, потрібно перевірити його цілісність, особливу увагу, звернути на електропроводку, і уважно вивчити інструкцію, що додається.

НАШІ ЦІНИ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ХОЛОДИЛЬНИКІВ

ВСТАНОВЛЕННЯ: стандартне підключення без додаткових матеріалів (невбудованої холодильник) 500 грн
ВСТАНОВЛЕННЯ: стандартне підключення без додаткових матеріалів (вбудований холодильник) 600 грн
Додатково виїзд майстра: від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Всі додаткові роботи проводяться згідно розширеного прейскуранта після обговорення з майстром.
 • Після закінчення роботи ви отримуєте квитанцію від майстра зі списком виконаних робіт, використаних матеріалів та загальною сумою всього замовлення.
 • Ця квитанція є гарантією на виконані нашими майстрами роботи, протягом гарантійного терміну, який становить 12 місяців.
 • У разі відмови від установки оплачується відказний виклик в розмірі 300 грн.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Зазвичай встановлюється холодильник на кухні, але дуже часті ситуації, коли його ставлять і в коридорах, і в віталені, і навіть на балконах або лоджіях. Тому до підбору місця установки потрібно поставитися дуже уважно: воно повинно бути сухим, а площі його повинно вистачати як для розміщення агрегату, так і для повітря, яке грає роль охолоджувача. Впритул не повинні примикати ніякі інші прилади та обладнання, наприклад, батареї опалення або газові плити, труби і так далі. Якщо виконується монтаж холодильників, вбудованих в кухонні меблі, також необхідно виключити щільне примикання до стіни ззаду.

  Також потрібно приділити увагу підключенню холодильника до електромережі. Тут потрібно правильно підібрати напругу: номінальна вказується в документації і на задній його стінці. Особливо це важливо при установці імпортних приладів, які цілком можуть бути розраховані на напругу 110 В; вітчизняні виробники холодильників, як правило, враховують унікальні особливості електромереж в нашій країні.

  Якщо Ви впевнені в своїх силах і можливостях, готові витратити кілька годин часу, уважні і розбираєтеся в техніці, то Вам цілком по силам самостійно встановити холодильник. В інших ситуаціях краще звернутися до фахівців, які ось уже кілька років займаються такою справою, як установка холодильників. У сервісному центрі «МастерОК» працюють справжні професіонали, кваліфікація яких підтверджена, а досвід дозволяє зробити установку і підключення Вашого холодильника дуже швидко, а головне – правильно. Ми витратимо на це зовсім небагато часу, при цьому забезпечимо Ваш прилад усіма умовами для безперебійної, тривалої роботи, зберігши всі гарантії виробника.