Встановлення варильної поверхні

Встановлення варильної поверхні

ВСТАНОВЛЕННЯ ВАРИЛЬНОЇ ПОВЕРХНІ

Готувати їжу стало набагато приємніше і комфортніше! Для цього лише необхідно встановити у Вас на кухні варильну поверхню. У наш час з’явилося близько 600 панелей різних виробників, з них більшість вбудовані моделі: звичайні металеві або сенсорні, з плавним регулюванням потужності, сенсорним електронним управлінням, годинами з таймером. Для повноцінної насолоди всіма функціями, Вам необхідно підключити плиту.

ЦІНА ВСТАНОВЛЕННЯ ВАРИЛЬНОЇ ПОВЕРХНІ

ВСТАНОВЛЕННЯ: (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Додатково виїзд майстра: від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Всі додаткові роботи проводяться згідно розширеного прейскуранта після обговорення з майстром.
 • Після закінчення роботи ви отримуєте квитанцію від майстра зі списком виконаних робіт, використаних матеріалів та загальною сумою всього замовлення.
 • Ця квитанція є гарантією на виконані нашими майстрами роботи, протягом гарантійного терміну, який становить 12 місяців.
 • У разі відмови від установки оплачується відказний виклик в розмірі 300 грн.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Спочатку може здатися, що установка газової поверхні або електричної – справа не хитра, але це не так. Так як в більшості випадків прилад монтується на духовку або в кухонний стіл, а це значить, що закріплений він, повинен бути міцно і не хитатися.

  Монтаж поверхні пів справи, інша половина припадає на підключення електричної або газової частини. Тут треба обов’язково врахувати споживану потужність Вашої техніки. І чим вона більша, тим вище вимоги до електропроводки, яка буде живити даний агрегат. Щоб не зіпсувати не дешеве обладнання радимо звернутися в сервіс по установці варильних панелей до досвідчених фахівців, так як з газом і електрикою краще не жартувати.

  Важливо знати, що такий прилад потрібно встановлювати на абсолютно рівну стільницю. Неправильне розташування приведе до пошкодження, які можуть змінити характеристики або нашкодити експлуатаційними показниками.

  Щоб установка була більш стійка і надійна, в залежності від потужності, потрібно визначити спосіб підключення (однофазний або трифазний), тип і перетин кабелю.

  Монтування варильної поверхні будь-якої марки здійснюється так, щоб нормально циркулювало повітря, щоб уникнути надмірного нагрівання. Прочитавши все це, ми думаємо, що Ви зробите висновки, і кинете затію особисто зайнятися установкою газової або електро-панелі, а зателефонуєте нам і наші майстри приїдуть і протягом півгодини, встановлять та підключать Ваш прилад на вищому рівні.

  Сервісний центр «МастерОК» спеціалізується по підключенню та встановлення всіх газових і електричних поверхонь.

  Щоб гарантовано отримати плиту, яка буде гармонійно вписуватися в ваш інтер’єр, підключена за всіма правилами і дозволить вам безпечно і зручно готувати їжу, звертайтеся до нас! І Ваше перебування на кухні стане набагато комфортніше і приємніше!