Ремонт фотоапаратів

Ремонт фотоапаратів

Ми завжди прагнемо зупинити вічність на знімку, відобразити прекрасне і неповторну мить. Спочатку, художники створювали наскальні малюнки, пізніше з’явилася живопис, після, нарешті, з’явилися перші фотоапарати. Тоді вони називалися інакше – гепоіграфи. Винайшли перший, але дуже примітивний апарат в ХІХ столітті, і на той момент це вважалося неймовірним дивом. Напевно, всі бачили чорно-білі знімки – спогади з минулого. Але з розвитком інноваційних технологій інженери-розробники і дуже світлі уми соціуму подарували людству справжнє диво цифрової техніки, що не вимагає використання плівки. І сьогодні ми можемо насолоджуватися яскравими і соковитими фотознімками, зробленими цифровою фотокамерою 21 століття.

НАШІ ЦІНИ НА РЕМОНТ ФОТОАПАРАТІВ

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100 грн
РЕМОНТ без заміни запчастин 600-700 грн
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (100 грн)
 • 600-700 грн. мінімальна ціна ремонту, все залежить від моделі і виробника вашого фотоапарата

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  Але жоден навіть самий високоякісний апарат не застрахований від необережного і недбалого поводження з ним. Поломки бувають найрізноманітніші, від заміни дисплея і до повного відновлення програмного забезпечення цифрового пристрою. У сучасній фотокамері поєднуються механіка, оптика і електроніка, тому вона вважається однією з найбільш технологічно складних пристроїв.

  Оптичні елементи дуже мініатюрні, а деталі електричної схеми неймовірно складні, тому про їх поновлення без спеціальних інструментів і супутніх знань і мови бути не може. Однак, деякі умільці все-таки вирішують ризикнути, і вже після цього приносять прилад в майстерню. Але подібні «експерименти» можуть дорогого коштувати в усіх сенсах цього слова. По-перше, ремонт фотоапаратів стає набагато складніше, а значить, і дорожче. По-друге, бувають випадки, коли клієнт остаточно «вбиває» техніку, і вона дійсно не підлягає ніякому ремонту. Тому, краще не робити ремонт цифрових фотоапаратів самостійно, якщо у Вас немає належного досвіду і знань, для цього існують високопрофесійні фірми, які відновлять пристрій таким чином, що Ви і думати забудете про колишні проблеми.

  У список причин для ремонту фотоапаратів відносять Виникнення механічніх дефектів, недоліки програмного забезпечення (виконується перепрошивка відповідного програмного забезпечення), дефекти електроніки та інші.

  Багаторічний досвід роботи, наявність ПРОФЕСІЙНИХ ІНСТРУМЕНТІВ, оригінальніх запчастин, висококласний штат умілих майстрів дозволяє нам гарантувати високий успіх в послугах, що Надаються. Компанія Виконує ремонт фотоапаратів Київ Не тілько надійно и високоякісно, ​​але й оперативно и доступно. Прозора и прийнятна цінова політика завжди радує наших КЛІЄНТІВ.

  Ми знаходімося за адресою м. Київ вул. Тимошенко 2л. біля м. Оболонь

  Ремонт фотоапаратів:

  • Canon,
  • Fujifilm,
  • Kodak,
  • Nikon,
  • Olympus,
  • Panasonic,
  • Polaroid,
  • Samsung,
  • Sony

  і інших торгових марок якісно і професійно виконує сервіс-центр «МастерОК».