Ремонт блендерів Vitek (Вітек)

Ремонт блендерів Vitek (Вітек)

РЕМОНТ БЛЕНДЕРА VITEK

Блендер Vitek – вкрай зручна і багатофункціональна річ, яка використовується для вирішення багатьох завдань на кухні, від дитячого харчування до приготування складних страв, тортів та мусових тістечок (так-так, приготувати дзеркальну глазур без занурювального блендера практично неможливо). Та й взагалі, складно уявити собі кухню без такої зручної техніки. Тому коли блендер Vitek несподівано ламається, багато процесів приготування їжі можуть надовго зупинитися. Наша компанія пропонує вам швидкий та якісний ремонт різних моделей блендерів фірми Vitek. Наші майстри допоможуть швидко зрозуміти, в чому проблема і докладуть усіх зусиль для її якнайшвидшої ліквідації.

ЦІНА РЕМОНТУ БЛЕНДЕРА VITEK

ДІАГНОСТИКА (входить у вартість ремонту) 100 грн
РЕМОНТ ручних, стаціонарних блендерів без заміни запчастин 250 – 300 грн
РЕМОНТ настільних блендерів без заміни запчастин 350 – 400 грн
РЕМОНТ ПРОМИСЛОВИХ блендерів без заміни запчастин 500 – 700 грн
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика – 100 грн.
 • 250 – 700 грн. мінімальна ціна ремонту, все залежить від моделі і виробника вашого блендера

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Поширені поломки блендерів Vitek

  Яким би якісним і хорошим не було обладнання, згодом деталі можуть зношуватися, що здебільшого призводить до серйозних поломок. Крім того не можна виключати і людський чинник, коли користувачі не дотримуються умов експлуатації, неправильно доглядають за приладом і використовують його на граничній потужності.

  • блендер швидко нагрівається: найпоширеніша причина – надто високе навантаження, коли в чашу накидують надто велику кількість продуктів і намагаються все це подрібнити на великій швидкості. По-перше, не перевантажуйте блендер, тримайте його увімкненим не більше трьох хвилин, а по-друге, якщо відчуваєте, що корпус починає сильно нагріватися, дайте охолонути до кімнатної температури, витягнувши штекер з розетки.
  • уривчаста робота та падіння обертів. При купівлі користувачі звертають увагу на кількість обертів за хвилину, оскільки цей показник визначає продуктивність блендера. Якщо прилад періодично вимикається або став гірше подрібнювати, можливо, він надто перевантажений, або потрібна заміна системних елементів та блоку живлення.
  • запах плавленої ізоляції та іскріння. Якщо ви помітили подібні ознаки, негайно знеструмте прилад. Вам же не хочеться, щоб він вибухнув у руках, правда? Цілком можливо, що через перевантаження, неакуратне або тривале використання перегоріла проводка або була порушена ізоляція. Крім того, є ймовірність пошкодження двигуна. У будь-якому випадку краще надати діагностику та ремонт спеціалістам.
  • блендер не вмикається. По-перше, може спрацювати захист від перегріву. Друга поширена причина – відсутність струму в розетці. Якщо тут все гаразд переходимо до складніших причин. Можуть бути несправні кабель живлення або запобіжник, двигун або ділянки електронної плати. В цьому разі швидше за все знадобиться заміна або ремонт несправних деталей.

  Ми рекомендуємо не намагатися розібрати і усунути поломки “своїми руками”, тому що блендер Vitek – досить делікатна техніка, для роботи з якою потрібно мати певний запас знань та навичок. Братися за таку роботу варто тільки у випадку, якщо ви абсолютно впевнені у своїх силах, оскільки великий ризик, що після такого втручання техніка буде непридатна до ремонту.

  Популярні моделі блендерів Vitek

  • VITEK VT-1473 – стаціонарний блендер потужністю 600 Вт. Чаша з ударостійкого пластику на 1,5 л.
  • Vitek VT-8517 – стаціонарний блендер потужністю 900 Вт. Скляна чаша ємністю 1,5 л, два режими швидкості
  • Витек VT-1454 – стаціонарний блендер на 600 Вт. Є два режими швидкості, але відсутній турборежим. Чаша скляна на 1,5л.
  • Vitek VT-3416 – стаціонарний блендер потужністю 900 Вт. Скляна чаша ємністю 1,5 л, два режими швидкості

  Ремонт блендера Vitek в нашій компанії

  Якщо ваш блендер Vitek перестав працювати, наші спеціалісти поспішають вам на допомогу. Наш сервіс вже багато років працює на ринку України, за цей час ми придбали великий досвід у ремонті різних моделей блендерів Vitek, від найперших, до сучасних. Наша компанія виконає якісний ремонт вашого приладу якісно та в стислий термін, вам потрібно лише озвучити проблему.

  Як замовити ремонт блендера Vitek

  1. Вам потрібно принести зламаний прилад у нашому офісі в Києві на вул. Тимошенко, 2л (ст. м. Оболонь)
  2. Розкажіть, у чому причина, що турбує в роботі блендера
  3. Ми вам передзвонимо та скажемо, коли можна буде забрати відремонтований блендер.