Види чайників по типу елемента нагрівання:
- відкритий нагрівальний елемент;
- закритий нагрівальний елемент;
- чайники – термоси.
Як правило, ремонт електричних чайників в першу чергу стосується несправностей які відбуваються в пристроях з дешевих і як наслідок нетривких матеріалів. Прилади, забезпечені спіраллю або інакше – відкритим нагрівальним теном найбільш уразливі, так як цей елемент піддається дії корозії і утворенню накипу на поверхні більшою мірою, ніж інші види. Незважаючи на позитивні сторони пристрою, що виражаються в безшумній роботі і відносно недорогому ціновому ряді, чайники такого типу найбільш швидко виходять з ладу і частіше потрапляють в ремонтні майстерні. Тому краще підбирати чайник у перевіреного виробника, який чітко відстежує стандарт якості і приділяє більше уваги потужності чайника і захисту тена у вигляді напилення.
Найпоширенішими серед основної маси споживача являются пристрої з теном закритого типу. У них нагрівання відбувається по всій донній поверхні приладу, що дає можливість максимально швидко нагрівати воду. До одного з плюсів використання пристрою з такими параметрами варто відносити нагрів як великої, так і не великої кількості води. Це ні в якій мірі не завдає пошкоджень нагрівального елементу. У більшості чайників з закритим видом тена елемент живлення розташовується в центрі підставки підключається до мережі, що виключає необхідність у фіксації приладу, в будь-якому одному положенні при здійсненні процесу нагрівання.
Чайник – термос можна віднести до підвиду характерному більшою мірою закритого нагрівального елементу, однак володіє деякими істотними відмінностями. Головною рисою таких приладів є збереження показників будь-якої температури води досить тривалий час. Термостійкий матеріал здатний утримувати задану температуру залишаючи при цьому корпус чайника холодним. Ще однією вкрай привабливою особливістю чайника – термоса є тривалість кипіння близько 4-5 хвилин, що дозволяє позбутися від будь-якого виду шкідливих бактерій, домішок у воді і хлору. Існують певні мінуси, відображені в дорожнечі і більш тривалі терміни нагрівання води на відміну від попередніх типів чайників.
Який би ви не вибрали чайник, швидше за все рано чи пізно вам доведеться вдатися до послуг досвідченого фахівця ремонтної майстерні. Ремонт чайників в Києві якісно, швидко і недорого зроблять кращі майстри нашої компанії.
Звернутися до нас можна в Києві, біля м. Оболонь, вул. Тимошенко 2л.
Сервісний центр МАСТЕРОК проводить ремонт електрочайників в Києві таких виробників:
Adler, Amica, Ariete, Arzum, Astor, Aurora, Binatone, Bomann, BORK, Bosch (Бош), Braun (Браун), Bugatti, Camry, CASO, Clatronic, Cuisinart, Delfa , Delonghi (Делонги), DEX, eco, Ecotec, Elbee, ELDOM, Electrolux (Електролюкс), Elenberg, Ergo, Esperanza, Fagor, First, Flamberg, Gipfel, Gorenje (Гореньє / Горіння), GOTIE, GRAEF, Grunhelm, HAEN, Hansa, HausMark, Hilton, Hotpoint-Ariston, Hyundai, Jacob Jensen, Kalorik, Kalunas, Kenwood (Кенвуд), KitchenAid, Korkmaz, Krauff, Laretti, Le Chef, Lefard, Liberty, Livstar, Maestro, Magio, Magitec, Maxwell, Mesko , Mirta, Morphy Richards, MPM Product, My Chef, Mystery, Panasonic (Панасонік), PETRA, Philco, Philippe Ratek, Philips (Філіпс), Polaris, Princess, ProfiCook, Pyramida, Ravanson, Raven, Redmond (Редмонд), Rotex, Russell Hobbs, Satori, Saturn, Scarlett (Скарлет), Sencor, SEVERIN, Shivaki, Siemens (Сіменс), Sinbo, SJ Corporation, SMEG, ST, Stadler For m, Supra, Technika, Tefal (Тефаль), Trisa, TRISTAR, UFO, Underprice, UNOLD, VES, VICO, VIMAR, VITALEX, Vitek (Витек), Water House, West, Zanussi (Зануссі), Zelmer (Зелмер) і т . Д.
Ремонт чайників за годину – ніхто не здійснить краще нас!