Ремонт фенів

Здорове і гарне волосся завжди грають дуже важливу роль для підкреслення індивідуальності, красивого зовнішнього вигляду і бездоганного іміджу в цілому. Стрімкий розвиток інноваційних технологій постійно пропонує нові, унікальні і ощадні засоби по догляду за красою волосся. Одним з незвичайних досягнень в області техніки по праву вважається фен. Це електричний прилад, який використовується для сушки волосся шляхом подачі сильного повітряного потоку. Не багато представниць прекрасної статі можуть заявити, що не користуються такою технікою. Цей електроприлад має неймовірний попит і популярність – як серед прекрасних дам, так і серед представників чоловічої половини, які скрупульозно стежать за своїм образом.

ЦІНИ РЕМОНТА ФЕНІВ

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100 грн.
РЕМОНТ ПОБУТОВИХ ФЕНІВ без заміни запчастин 350 – 400 грн.
РЕМОНТ ПРОФЕСІЙНИХ ФЕНІВ без заміни запчастин 400 – 450 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (100 грн.)
 • 350 – 450 грн. мінімальна ціна ремонту фена, все залежить від моделі і виробника вашого фена

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  Слід зазначити, що режим експлуатації фенів для сушки волосся досить напружений: вони часто падають зі столиків, їх забувають на підлозі у ванній кімнаті, а при використанні часто трясуть, а також носять пристрій за шнур. Відповідно, ремонт фенів – послуга неймовірно актуальна.

  Запобіжні заходи в поводженні з феном:

  Несправний прилад в руках – це дуже висока небезпека, тому як Ви контактуєте з ним, тримаєте до свого волосся і при цьому, найчастіше перебуваєте на вологій підлозі у ванній кімнаті.

  Якщо Ви побачили ознаки несправності:

  • негайно вимкніть його;
  • гранично акуратно (перебуваючи на сухій поверхні) витягніть вилку з розетки;
  • ніколи не намагайтеся зробити ремонт фена для волосся самостійно, один неправильний крок може стати причиною ураження струмом або пожежі;
  • зверніться в професійну компанію «МастерОК», де грамотні і кваліфіковані фахівці зроблять ремонт фена Філіпс або іншої торгової марки – на найвищому рівні.

  Наші майстри мають відмінні професійними навичками, великим досвідом роботи і безцінним багажем знань в цій області, завдяки чому здатні виконати ремонт побутової / електронної техніки дійсно ідеально. В арсеналі компанії – всі необхідні оригінальні комплектуючі та професійні інструменти, це ще одна причина, чому все виконується якісно і в стислі терміни. Крім цього, наші послуги цілком доступні щодо фінансової сторони, ми не має на меті – неймовірно накручувати цифри, до того ж, майстер повідомить попередню вартість майбутньої роботи і відповість на всі виниклі з цього приводу питання. Ми працюємо чесно і прозоро, тому встановлюємо виключно довірчі відносини з нашими замовниками.

  Шукаєте якісний і професійний ремонт фенів в Києві? Тоді компанія «МастерОК» до Ваших послуг!

  Подаруйте вашому фену нове життя за адресою м. Київ вул. Тимошенко 2л. біля м. Оболонь

  Сервісний центр МАСТЕРОК проводить ремонт фенів таких виробників як:

  Adler, AEG, Arzum, Astor, Aurora, BaByliss, Beurer, Binatone, Bomann, Bosch, Braun, Camry, Ceriotti, Clatronic, Coifin, Comair, Delfa, Elbee, Elchim, Elenberg, Ermila, Fagor, First, Ga.Ma, Gamma Piu, Hair Master, Hairway, Hilton, Imetec, Infinity, JAGUAR, Kalunas, Liberty, Maestro, Magio, Magitec, Maxwell, Mirta, Moser, MPM Product, Oster, Panasonic, Parlux, PETRA, Philips, Polaris, Redmond, Remington, Rotex, Rowenta, Saturn, Scarlett, Sencor , SEVERIN, Siemens, Sinbo, ST, Supra, SWAY, TICO Professional, TIROSS, TRISTAR, UKI, Valera, VES, VITALEX, Vitek, Wahl, West, Zelmer і багато інших.