Ремонт хлібопічок

Ремонт хлібопічок

Компетентні фахівці сервісного центру «МастерОК» виконають ремонт хлібопічок в Києві будь-якої складності. Співробітники фірми пройшли індивідуальне навчання і вже не перший рік успішно здійснюють кваліфікований ремонт хлібопічки. Послуги нашої компанії виправдовують ваші очікування, а ремонти проводяться у відповідності з усіма вимогами і нормами. Всі відновлювальні роботи здійснюються за допомогою необхідного і сучасного обладнання та інструментів.

ЦІНИ РЕМОНТА ХЛІБОПІЧІ

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100 грн.
РЕМОНТ хлібопічки без заміни запчастин (відновлення контакту, чистка, змащення) 550 – 600 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (100 грн.)
 • 550 – 600 грн. приблизна ціна ремонту хлібопічки, в залежності від моделі та виробника вашої хлібопічки

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  Різновиди ремонту хлібопічки

  Ступінь складності ремонту цих побутових апаратів ділиться на кілька категорій. У деяких випадках необхідно поміняти запобіжник, мережевий шнур, лампочку індикації, провести чистку і змазку приладу, замінити насадку і поламану ручку. Цей вид роботи називається, легкий, він коштує дешевше інших, це коли не потрібне повне розбирання побутового апарату.

  Другий вид ремонту передбачає роботи по заміні комплектуючих, шестерню, термодатчиков, вимикача, резисторів, конденсаторів, що вийшли з ладу, а також заміну дрібних деталей електронних приладів. Це називається ремонт середньої складності.

  Послуги з ремонту побутової складності вважаються складними, якщо потрібна заміна нагрівача, двигуна, різних видів підшипників. Також це відродження хлібопічки після безграмотного втручання, внаслідок різних механічних пошкоджень, корозії і т.д. Вони оплачуються дорожче – в залежності від витрат сил і часу майстра.

  В цілому, вартість ремонту побутових електричних виробів залежить від трудомісткості здійснюваних робіт і розцінки на запасні частини. Орієнтовна вартість може бути названа після попереднього огляду приладу, остаточна – в результаті комплексної діагностики з використанням певного діагностичного обладнання для виявлення як видимих, так і прихованих дефектів.

  Співробітники компанії «МастерОК» в найкоротші терміни виконають ремонт хлібопічки Мулінекс та інших виробників, будь-яка ступінь складності робіт здійснюється швидко і цілком успішно. Цьому сприяють багаторічний стаж діяльності в даній сфері, відповідальний підхід до кожного клієнта, уважність і професійний талант майстрів.

  Сервісний центр «МастерОК» – це висококваліфікована фірма, що здійснює ремонт, діагностику і технічне обслуговування різних видів електронної та побутової техніки.

  Сервісний центр МАСТЕРОК проводить ремонт хлібопічок таких виробників:

  Ariete, Arzum, Binatone, Bomann, BORK, Clatronic, Concept, Delfa, DEX, Elenberg, ETA, First, Gorenje (Гореньє / Горіння), Kenwood (Кенвуд), Laretti, Liberton, Maestro , Maxwell, Morphy Richards, Moulinex (Мулінекс), Mystery, Panasonic (Панасонік), Philco, Philippe Ratek, Philips (Філіпс), ProfiCook, Quigg, Redmond (Редмонд), Rotex, Russell Hobbs, Saturn (Сатурн), Scarlett (Скарлет ), Sencor, SEVERIN, Sinbo, ST, Stadler Form, Tefal (Тефаль), Trisa, UNOLD, VES, VIMAR, VITALEX, Vitek (Витек), West, Zelmer (Зелмер) і т.д.

  Компанія «МастерОК» знає толк в будь-якій техніці!