Ремонт кухонних комбайнів

Ремонт кухонних комбайнів

Кухонний комбайн – один із головних побутових приладів, заміну якому у разі поломки знайти дуже важко. Цей багатофункціональний пристрій може виконувати роботу відразу кількох приладів – блендера, міксера, тістомішалки, фрукторізки тощо. Тому коли комбайн ламається, виникає відчуття, ніби кухня втратила свого головного помічника. Наша компанія відремонтує ваш кухонний комбайн у стислий термін, щоб дискомфорт від його відсутності був мінімальним.

ЦІНИ РЕМОНТУ КУХОННИХ КОМБАЙНІВ

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 150-200 грн.
РЕМОНТ ПОБУТОВИХ без заміни запчастин 550 – 650 грн.
РЕМОНТ ПРОМИСЛОВИХ без заміни запчастин 900 – 1000 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (150 – 200 грн.)
 • 550 – 1000 грн. мінімальна ціна ремонту, все залежить від моделі і виробника вашого кухонного комбайна

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  Поширені поломки кухонних комбайнів

  Насправді, поширених поломок кухонних комбайнів не так уже й багато, проте неприємності вони можуть заподіяти суттєві. Важливо вчасно визначити, що з комбайном щось не так, і для цього ми підготували список найчастіших очевидних несправностей, які ви можете знайти самостійно.

  • Не вмикається. Це перше, що може насторожити. У цьому випадку важливо перевірити, чи підключений пристрій до мережі та чи немає пошкоджень дротів. Якщо тут все добре, то переходимо до глибших причин. Якщо комбайн не запускається в роботу, цілком можливо, що причина у несправності двигуна. Деталей, які можуть вийти з ладу, багато, але найчастіше ламаються привід та шпонка на валу ротора.
  • Вимикається через деякий час після увімкнення. Цілком можливо, що ви занадто завантажили комбайн і двигун не справляється з кількістю вмісту в чаші. Причин може бути багато – від запобіжника, що перегорів, до повної поломки мотора.
  • Незвичні звуки під час роботи. Наприклад, могли розхитатися вали в моторі або розкрутилися болти. У будь-якому випадку, якщо вас напружують нетипові звуки в роботі, слід одразу ж вимкнути комбайн із мережі.
  • Не реагує на поставлені завдання. У цьому разі може бути винний електронний модуль чи лінії зв’язку, які передають сигнал про переключення режиму роботи.
  • Запах горілої проводки. Якщо ви відчули такий запах, одразу ж вимикайте комбайн із мережі – вам же не хочеться, щоб він вибухнув прямо посеред кухні? І якщо у вас немає знань у цій сфері, краще самим туди не лізти, тому що до електрики потрібен особливий підхід.
  • Погано перемелюються або не збиваються продукти. Швидше за все, потрібна буде заміна насадок, вінчиків, гаків і т.д.

  Ремонт у майстерні

  Кухонний комбайн – досить складна техніка з великою кількістю дрібних деталей. Якщо прилад зненацька виходить з ладу, багато користувачів намагаються відремонтувати самі, щоб заощадити. Це не погано, якщо є знання, навички та потрібні інструменти. Проте більшість необхідних умов не має, і ремонт здійснюється “своїми руками з підручних засобів”. Часто це призводить до ще серйозніших поломок, а іноді все настільки погано, що доводиться купувати новий прилад. Про економію вже не йдеться. Тому ми не рекомендуємо усувати поломки самостійно. Наші майстри зроблять все, що потрібно, швидко та за приємною ціною.

  Ремонт кухонних комбайнів у Києві ціна

  Назвати конкретну цифру у відповідь на це питання дуже складно, оскільки багато в чому вартість ремонту залежить від типу послуги та вартості деталей до конкретної моделі. У суму також входить робота майстра, а діагностика у разі подальшого ремонту в нашій майстерні буде для вас безкоштовною.

  Переваги ремонту кухонних комбайнів у нашій компанії

  Наша компанія вже багато років займається професійним ремонтом великої та дрібної побутової техніки, серед якої є й кухонні комбайни різних брендів. У нас у команді працюють лише професіонали з великим досвідом роботи, які відремонтують ваш комбайн у найкоротший час. Серед наших переваг:

  • зручний графік для наших клієнтів
  • високоякісний ремонт
  • лояльна цінова політика
  • гарантія на всі наші послуги
  • тільки якісні оригінальні запчастини