Ремонт мікрохвильовок

Ремонт мікрохвильовок

Для більшості звичайних людей мікрохвильова піч – загадка, яким чином вона гріє їжу, сама при цьому, не виділяючи тепла, для багатьох залишається таємницею. Проте, цей прилад завдяки своїй практичності і швидкості роботи сьогодні є майже на кожній кухні, набір можливостей СВЧ-печі розширюється з кожним роком. Зараз в мікрохвильовці можна не тільки швидко розігріти їжу без будь-яких додаткових пристосувань, прямо в тарілці, а й розморозити продукти, і навіть приготувати страви «з нуля» – приблизно як у звичайній духовці, і виконати ще безліч другорядних операцій.

НАШІ ЦІНИ НА РЕМОНТ МІКРОХВИЛЬОВИХ (СВЧ) печей

ДІАГНОСТИКА (входить у вартість ремонту) 100 – 300 грн.
РЕМОНТ МЕХАНІЧНЕ УПРАВЛІННЯ: без заміни запчастин 450 – 500 грн.
РЕМОНТ ЕЛЕКТРОННЕ УПРАВЛІННЯ: без заміни запчастин 600 – 700 грн.
РЕМОНТ ІНВЕРТОРНОЇ СВЧ: без заміни запчастин 800 – 900 грн.
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту – оплачується діагностика – 100 – 300 грн.
 • Ціни вказані без урахування запчастин
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини – до 90 днів з дати ремонту.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  Як тільки мікрохвильовка з’являється в будинку, всі члени сім’ї дуже швидко до неї звикають: користуватися може навіть дитина, заходи безпеки не дадуть включити її з відчиненими дверцятами, а натиснути кілька кнопок не дивно. Тому поломка мікрохвильовки доставляє масу незручностей, хоча насправді найчастіше досить виправити будь-яку дрібницю. Але необхідно враховувати, що ремонт мікрохвильовки пов’язаний з небезпекою випромінювання, здійснювати будь-які серйозні дії може тільки людина зі спеціальною допуском, тому краще звернутися в сервісний центр.

  Найчастіше користувачі помічають такі ознаки несправності: мікрохвильовка перестала гріти, під час включення іскрить або взагалі не включається. Якщо Ви виявили один з цих «симптомів», то телефонуйте в «МастерОК» – ми обов’язково допоможемо! Наші фахівці з ремонту (СВЧ) печей працювали не з одним десятком СВЧ-печей, і Вашу теж швидко зможуть повернути в стрій. На ремонт СВЧ-печей обов’язково дається гарантія, так само, як і на всі замінені деталі. Ми гарантуємо їх якість і бездоганну роботу, оскільки отримуємо їх від виробників.

  Ремонт мікрохвильових печей може не турбуватися роками після їх придбання, але з плином часу деталі, так чи інакше, зношуються. Може вийти з ладу засувка дверцята, засмітитися механізм обертання піддона, банально перегоріти лампочка підсвічування, зіпсуватися блок управління – і це тільки дуже дрібні несправності, які легко усуваються. Серйозніші ремонтні роботи, пов’язані з електропроводкою, запобіжниками, магнетроном, вентилятором і так далі, вимагають вже достатнього майстерності, кваліфікації, досвіду і допуску. Наші майстри володіють всіма перерахованими вище достоїнствами, тому Ви можете спокійно довірити їм ремонт мікрохвильовок.

  Наш сервіс виконує ремонт мікрохвильових печей таких виробників як:

  AEG (АЕГ), Beko (Беко), Bosch (Бош), Candy (Канді), Daewoo Electronics (Деу), Delonghi (Делонги), Electrolux (Електролюкс), Gorenje (Гореньє / Горіння), Hotpoint-Ariston (Арістон), Indesit (Індезіт), Interline (інтерлайн), Kaiser (Кайзер), LG, Miele, Moulinex (Мулінекс), Panasonic (Панасонік), Samsung (Самсунг), Saturn, Scarlett (Скарлет), Siemens (Сіменс), SMEG (СМЕГ) , Vitek (Витек), Whirlpool (Вірпул), Zanussi (Зануссі), Zelmer (Зелмер) та інші.

  Ремонт мікрохвильової печі. Перевірка працездатності мікрохвильовки