Ремонт м’ясорубок

Ремонт м’ясорубок

Електромеханічне або механічне пристосування для подрібнення м’яса – називається м’ясорубкою.

Електричні м’ясорубки дуже приємні в експлуатації, тому що не вимагають залучення фізичної сили, вони застосовуються як в побутовій сфері, так і на харчових підприємствах. Моделі подібних пристроїв зазвичай бувають підлогові і з кріпленням для столу. Більш новаторські моделі м’ясорубок йдуть з допоміжними насадками для приготування напоїв або нарізки різного виду овочів. В апаратах впроваджений мотор асінхронний і спеціальний редуктор з шестернями. Ніж пристрою виготовлений з дуже міцної сталі, що дає можливість експлуатувати його протягом багатьох років.

НАШІ ЦІНИ НА РЕМОНТ М'ЯСОРУБОК

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100 грн.
РЕМОНТ м’ясорубок без заміни запчастин (відновлення контакту, чистка, змащення 450 – 500 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (100 грн.)
 • 450 – 500 грн. мінімальна ціна ремонту, все залежить від моделі і виробника вашої м’ясорубки

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  Однак, перед придбанням м’ясорубки, варто гарненько вивчити функціональні особливості і характеристики техніки. З одного боку, здається, що це досить простий прилад, але часто трапляється, що в процесі експлуатації власники неправильно розуміють «мовe» даного пристрою. І як наслідок – поломка і інші види несправності. Звичайно, причини пошкодження можуть бути самими різними. Тим більше, що користувачі іноді допускають грубі помилки у відносинах із цією технікою:

  • переробка м’яса з наявністю прожилок, дрібних кісточок, хрящів;
  • мийка в посудомийній машині, де застосовують миючі засоби з агресивною складовою;
  • використання електричної м’ясорубки не за призначенням.

  Все це призводить до вкрай негативних наслідків, що гальмує працездатність подрібнювального приладу. В такому випадку необхідний ремонт електричної м’ясорубки. Як і будь-яка інша техніка, м’ясорубки ремонтуються в численних сервісних центрах і майстернях, які надають подібного роду послуги. Однак, знайти справжнього професійного виконавця в такому питанні, як ремонт м’ясорубок, не завжди виходить. Часто доводиться носити зіпсоване обладнання з одного сервісного центру в інший. Як же знайти професійну компанію, яка має багаторічний досвід роботи, з достатніми знаннями і навичками в цій сфері, бездоганною репутацією, стовідсотково гарантує відмінний результат своїх послуг і при цьому, не накручує розцінки? Є така компанія, і ім’я їй «МастерОК».

  Здійснюючи ремонт м’ясорубок Київ, сервіс-центр дійсно гарантує успішний результат виконаної роботи і багаторічну подальшу експлуатацію приладу. Плюс, прозора і доступна цінова політика. Все це досягається завдяки тому, що компетентні і кваліфіковані майстри працюють виключно з перевіреними постачальниками запасних частин, мають необхідний набір інструментів і надають кожному клієнту індивідуальний і уважний підхід. Більш того, для майстрів сервісу «МастерОК» не існує нездійсненних завдань, з будь-якої, навіть складної, ситуації вони обов’язково виходять з честю.

  Ремонтуємо за адресою м. Київ вул. Тимошенко 2л. біля м. Оболонь

  Сервісний центр МАСТЕРОК проводить ремонт м’ясорубок таких виробників:

  Adler, Arzum, Astor, Aurora, Binatone, BORK, Bosch, Braun, CASO, Clatronic, Delfa, DEX, Elbee, Elenberg, First, Gorenje, Grunhelm, Hilton, Kalunas, Kenwood, Laretti , Liberton, Liberty, Livstar, Maestro, Magio, Maxwell, Mirta, Moulinex, MPM Product, Mystery, Optimum, Panasonic, Philippe Ratek, Philips, Polaris, ProfiCook, Redmond, Rotex, Saturn, Scarlett, Sencor, ST, Supra, Tefal , TRISTAR, Vertex, VES, VICO, VIMAR, Vinis, VITALEX, Vitek, Vitesse, West, Zelmer, БЕЛВАР, Торгмаш, Торгтехмаш, Ельво і т.д.