Ремонт сушарки для овочів та фруктів

Ремонт сушарки для овочів та фруктів

До побутових приладів, призначення яких – турбота про наше здоров’я, відноситься і овощесушилка. Їх функція унікальна – вони забезпечують постійну присутність в нашому раціоні необхідних мікроелементів і вітамінів. Експлуатація проста і зрозуміла: вони здатні перетворити абрикоси в курагу, виноград в родзинки, сушать ягоди, корисні трави, гриби, різні овочі – завдяки неперевершеній системі конвекції. Вони не характеризуються високим температурним режимом, який створюється в духовці при підсушуванні продуктів і вбивають всі корисні елементи. Очищають від шкідливих речовин, пилу, які осідають на зелень і овочі під час сушіння. Завдяки сучасним і технологічним засобам процес сушіння овочів і фруктів став набагато простіше і ефективніше.

ЦІНА РЕМОНТУ СУШАРКИ ДЛЯ ОВОЧІВ ТА ФРУКТІВ

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100 грн.
РЕМОНТ МЕХАНІЧНЕ КЕРУВАННЯ без заміни запчастин 300 – 350 грн.
РЕМОНТ ЕЛЕКТРОННЕ КЕРУВАННЯ без заміни запчастин 350 – 400 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (100 грн.)
 • 300 – 400 грн. мінімальна ціна ремонту, все залежить від моделі і виробника вашої овощесушилки (сушки для овочів)

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  Для багатьох кулінарних майстринь сушарка для овочів та фруктів стала незамінною і важливою річчю на кухні. Але, на жаль, така корисна техніка, може іноді ставати несправною.

  Деякі типи пошкодження сушарок для овочів та фруктів

  Всі пошкодження умовно можна розділити на кілька категорій. Перший тип – це механічні поломки. Найбільш схильні до цього виду ушкодження – піддони, виготовлені з пластику. Другий тип – електричні. Якщо з ладу вийдуть хоча б найменші з’єднувальні деталі, в такому випадку, двигун і вентилятор апарату також можуть зупинити свою роботу. До того ж, багато неполадок трапляються через зношування елементів після їх тривалої експлуатації. Тому, приходить час, коли доведеться звернути увагу на таку послугу, як ремонт сушарки для овочів та фруктів. Важливо при цьому, щоб послуга була виконана на максимально якісному рівні і, відповідно, досвідченими професійними майстрами.

  Ремонт сушарки для овочів та фруктів Київ – якісно, ​​швидко і недорого виконає компанія «МастерОК, що має багаторічний стаж успішної діяльності в цій сфері. Ви можете звернутися до наших майстрів з будь-яким питань, неполадок і незрозумілим ситуацій. Кваліфіковані фахівці грамотно підійдуть до кожної справи, за короткий проміжок часу вони відновлять будь-яку техніку і владнають всі проблеми. Ми маємо професійний набір інструментів, і в роботі застосовуємо виключно оригінальні і надійні запасні частини на ті, чи інші технічні пристрої. Довгий термін служби Вашої знову ожившої техніки буде гарантований.

  Ремонтуємо сушарки для овочів та фруктів за адресою: м. Київ, вул. Тимошенко, 2л., біля м. Оболонь

  Сервісний центр МастерОК проводить ремонт сушарок для овочів та фруктів таких виробників:

  Bomann, Camry, Clatronic, Concept, Delfa, Elbee, eldom, Elenberg, Ergo, Esperanza, Ezidri, First, Gorenje, Grunhelm, HB Polska, Hilton, Luxpol, Maestro, Magio, Magitec, Mesko, Mirta, MPM Product, Mystery, Niewiadow, Orion, Polaris, PROFIT M, Ravanson, Rotex, Saturn, Scarlett, Sencor, SEVERIN, Shivaki, Steba, Tribest, Underprice, VES, Vinis, Zelmer, БелОМО, Ротор і т. д.