Ремонт парогенераторів

Ремонт парогенераторів

Побутові або промислові парогенератори – це обладнання, призначене для волого-теплової обробки. Побутові парогенератори поряд з багатьма видами іншої техніки завойовують дедалі більшої актуальності в домашньому господарстві. Тим більше, що стрімкий розвиток інноваційних та сучасних технологій пропонує споживачам новітні розробки в області електроніки і технічних рішень. Сьогодні виробників техніки для прасування, втім, як і іншого призначення, – величезна кількість. Серед них широко відомі такі фірми, як Tefal, KENWOOD, Delonghi, BOSCH, SIEMENS, BRAUN і т.д. На думку багатьох власників, ці прилади значно покращують життя сучасної людини і дають йому можливість отримувати справжню насолоду від користування ними. І це не дивно, парогенератори здатні ідеально вигладжувати важкодоступні куточки, деякі з них можуть гладити навіть у вертикальній позиції, а підошва системи якісно оберігає тканину від шкоди і пошкоджень.

НАШІ ЦІНИ НА РЕМОНТ ПАРОГЕНЕРАТОРІВ

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 150 грн.
РЕМОНТ без заміни запчастин (відновлення контактів, чистка, змащення) 600 – 700 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (150 грн.)
 • 600 – 700 грн. приблизна ціна ремонту парогенератора, все залежить від моделі і виробника

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  Однак, якщо з яких-небудь причин сталася поломка прасувальної системи, не мало наміру самостійно усунути неполадки. Ремонт парогенераторів власними силами, без належного досвіду і навичок у цій справі, може спровокувати дуже неприємні наслідки, в тому числі, і досить серйозні опіки. Наприклад, в системі може залишатися під тиском пар, а некоректне розпил призведе до отримання травм.

  Ремонт парогенератора Tefal якісно, ​​оперативно і професійно зроблять висококласні майстри з компанії «МастерОК». При наданні гарантійних і кваліфікованих послуг фахівці нашої фірми використовують виключно оригінальні запасні частини, які ми отримуємо безпосередньо від виробника. Крім цього, будь-яка робота проводиться за допомогою спеціального і професійного набору інструментів. Багаторічний досвід роботи і необмежений спектр знань наших майстрів в ремонті парогенераторів та іншої побутової та електронної техніки дозволяє компанії «МастерОК» гарантувати першокласні свої послуги – від діагностики до капітальних робіт.

  Якщо Вам необхідний ремонт парогенератора Тефаль (або іншого виробника), а також інших побутових приладів – звертайтеся в компанію «МастерОК». Всі роботи проводяться не тільки в швидкі терміни, але і максимально якісно; ми також надаємо гарантію відмінного результату в подальшій експлуатації техніки.

  Ми надаємо послуги в Києві вул. Тимошенко 2л. біля м. Оболонь.

  Сервісний центр МастерОК проводить ремонт парогенераторів таких виробників:

  Arzum, Aurora, Bomann, Bosch (Бош), Braun (Браун), Clatronic, Delonghi (Делонги), Electrolux (Електролюкс), First, Gorenje (Гореньє / Горіння), Hilton, Hotpoint- Ariston, Laretti, LauraStar, Maestro, Morphy Richards, MPM Product, Philips (Філіпс), Polti, Rotondi, Russell Hobbs, Saturn (Сатурн), Scarlett (Скарлет), Siemens (Сіменс), Silter, Tefal (Тефаль), Trisa, TRISTAR, Zelmer (Зелмер) і т.д.

  Ремонт парогенераторів. Діагностика несправностей парогенераторів