Ремонт пароварок

Ремонт пароварок

Пароварка – це вид техніки, що відрізняється неймовірно великою потужністю. Слід врахувати, що напруга в електричній мережі обов’язково повинна бути ідентична напрузі на приладі, тому як частою причиною поломок і неполадок цієї техніки є якраз перепади в мережі. Також рекомендується не використовувати пароварку одночасно з точно таким же потужним апаратом, таким чином, вдасться уникнути навантаження. Дуже ретельно слід поводитись з паровим кошиком, який є основним елементом пристрою. Треба також звернути увагу на те, що під час використання без достатньої кількості води може згоріти механізм живлення.

ЦІНИ НА РЕМОНТ ПАРОВАРКИ

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100 грн.
РЕМОНТ без заміни запчастин (відновлення контакту) від 300 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (100 грн.)
 • від 300 грн. мінімальна ціна ремонту, все залежить від моделі і виробника вашої пароварки

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  Ремонт пароварок здійснюється в будь-яких випадках, найчастіше основними причинами поломок бувають:

  • скачки напруги в електромережі;
  • механічні дії;
  • використання без води;
  • неправильне підключення;
  • приготування в пароварці недозволених продуктів, серед яких: квасоля, макарони, горох.

  Якщо прилад перестав функціонувати або став погано себе проявляти, ні в якому разі не намагайтеся самостійно вирішити дану проблему. Неправильний підхід і незнання в цій справі можуть привести до ще більш небажаних наслідків. Таке втручання власника може привести до того, що згодом навіть професійному майстру буде складно що-небудь зробити для повного відновлення техніки. Тому, якщо необхідний ремонт пароварок, краще звернутися в компанію «МастерОК», яка не перший рік з високою гарантією успіху надає якісні послуги в сфері діагностики і ремонту побутової та електронної техніки.

  Ми здійснюємо свою діяльність в м.Києві протягом багатьох років. Виконуючи свою роботу ефективно, грамотно, надійно і оперативно, ми завоювали лідерські позиції в своєму сегменті і абсолютне визнання наших клієнтів. Ми здійснюємо персональний і кваліфікований підхід до кожного замовника, і до кожної справи підходимо нестандартно, повністю вникаючи в суть проблеми. До того ж, в роботі застосовуємо виключно якісні і високосортні матеріали, оригінальні комплектуючі та професійний набір інструментів. Ми встановлюємо будь-які типи несправностей, в переважній більшості випадків поломок повністю відновлюємо побутові та електронні прилади, які після цього здатні прослужити ще досить довгу кількість часу.

  Ми – не чарівники, але оживити зможемо! Якщо Ви хочете, щоб Ваша техніка знову ожила – звертайтеся в професійний сервіс-центр «МастерОК».

  Сервісний центр МастерОК проводить ремонт пароварок таких виробників:

  AEG, Aurora, Binatone, Bomann, Braun, Clatronic, Delfa, DEX, Elbee, Ergo, First, Gorenje, Hilton, Kenwood, Krauff, Laretti, Maestro, Maxwell, Mirta, Moulinex, MPM Product, Mystery, Philips, Polaris, Redmond, Rotex, Russell Hobbs, Saturn, Scarlett, Shivaki, ST, Stadler Form, Steba, Supra, Tefal, TRISTAR, VES, Vinis, Vitek, West, Zelmer і т.д.