Ремонт пилососів

Ремонт пилососів

Пилосос – один з незамінних в господарстві помічників. З його допомогою прибирання перетворилося в приємне і необтяжливе заняття. Ні одне житлове приміщення неможливо уявити собі без такого важливого інструменту з підтримання чистоти в будинку. Без нього неможливо уявити комфортне існування людей, що цінують в життя комфорт і затишок. Тому коли відбувається поломка, виникає гостра необхідність у швидкому та якісному ремонті пилососів.

ЦІНИ НА РЕМОНТ ПИЛОСОСА

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100 -200 грн.
РЕМОНТ МІШКОВОГО, ЦИКЛОННОГО ПИЛОСОСА без заміни запчастин 500 – 600 грн.
РЕМОНТ МИЮЧОГО, БОЙЛЕРНОГО, ПРОМИСЛОВОГО без заміни запчастин 600 – 700 грн.
РЕМОНТ РОБОТА-ПИЛОСОСА без заміни запчастин 900 – 1000 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (100 – 200 грн.)
 • 500 – 1000 грн. мінімальна ціна ремонту пилососів, все залежить від моделі і виробника

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  На сьогоднішній день ринок побутової техніки рясніє розмаїттям одним з найбільш затребуваних пристроїв у вигляді пилососа. Широка функціональність останнього і все більша модернізація внаслідок розвитку сучасних технологій пропонує споживачеві неймовірна безліч варіантів пилососів самого різного дизайну і типу пристрою. Можна виділити кілька видів основного складу.

  Основні види пилососів:

  • класичні;
  • циклонні;
  • пилососи з водяним фільтром.

  Класичного виду пилосос являє собою пристрій знайомий багатьом з дитинства. Принцип його роботи винайдений досить давно і відомий кожному. Вібралий приладом пил потрапляє в мішок – пилозбірник, в якому і осідає до моменту вилучення скупчився сміття і пилу з метою утилізації. До мінусів такого пристрою відносять необхідність регулярного чищення мішка для пилу або заміні в разі використання одноразових пакетів. Найчастіше відзначається падіння потужності. Незважаючи на показники якості при тривалому використанні можливий вихід з ладу будь-якої деталі, тому на сьогоднішній день так актуальний ремонт пилососів Bosch, Electrolux в Києві.

  Нас можна знайти за адресою м.Київ вул. Тимошенко 2л. біля м. Оболонь

  Сервісний центр МАСТЕРОК проводить ремонт пилососів таких виробників:

  Adler, Amica, Ariete, Arzum, Astor, Beko (Беко), Binatone, BORK, Bosch (Бош), Clatronic, Daewoo Electronics, Delfa, Delonghi (Делонги), Dirt Devil, Electrolux , Elenberg, Eltron, Fagor, First, Gorenje (Гореньє / Горіння), Hoover, Hyundai, Kalunas, Karcher, LG, Liberton, Liberty, Maestro, Midea, Miele, Mirta, MPM Product, Mystery, Numatic, Philips (Філіпс), Rotex, Rowenta (Ровента), Samsung (Самсунг), Saturn, Scarlett, Sencor, SEVERIN, Soteco, ST, Supra, Thomas (Томас), Trisa, TRISTAR, VAX, VIMAR, VITALEX, Vitek (Витек), Zanussi (Зануссі) , Zelmer (Зелмер), Xiaomi (Ксяомі) і т.д.