Ремонт тостерів

Ремонт тостерів

Електричний тостер – це не новинка в області технічного прогресу, незважаючи на ускладнені моделі останніх випусків, представлені різними закордонними виробниками. У всякому разі, принципи і правила роботи, а також основні функції приладу залишаються однаковими. Споживачеві в кінцевому підсумку потрібен шматок хліба, рівно і апетитно підсмажений. Це ідеальний пристрій, здатний забезпечити смачними грінками до сніданку і до обіду. Завдяки даному приладу немає необхідності тривалий час стояти біля плити з метою підсмажити хліб на сковороді, тому що з тостером на це піде всього 3 або 4 хвилини.

ЦІНИ РЕМОНТА ТОСТЕРІВ

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100 грн.
РЕМОНТ тостера без заміни запчастин (відновлення контакту) 400 – 450 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (100 грн.)
 • 400 – 450 грн. ціна ремонту тостера, в залежності від моделі та виробника

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  Але іноді такі «пристосування» для життя здатні ламатися, та засмучувати своїх власників, які вже не уявляють свій побут без звичних зручностей. Серед самих «популярних» поломок тостера виділяють: згорілий шнур; зламаний нагрівальний елемент; несправна вилка, запобіжник; хліб не присмажується; несправності в підйомному механізмі; не працює модуль управління; хліб нагрівається тільки з нижньої або з верхньої сторони. Але це не така глобальна проблема, якою може здатися на перший погляд, все тому, що існує професійна компанія, здатна виконати якісний і оперативний ремонт тостера в Києві.

  Подібний ремонт не відноситься до розряду складних робіт, однак, без спеціальних знань щодо внутрішнього устрою зробити лагодження техніки самостійно не рекомендується. Це виключно справа компетентних майстрів, які гарантують ідеальну службу приладу після усунення неполадок. Інакше, можна зовсім зламати пристрій, після чого втратити у багато разів більше фінансових коштів на придбання нового тостера.

  Ремонт тостера ділиться на три різні категорії:

  • легка категорія;
  • середня категорія;
  • складна категорія.

  Легке втручання майстра не вимагає розбирання приладу. Мається на увазі заміну мережевого шнура, очищення і змащення побутової техніки.

  Середня категорія – це повне розбирання тостера і заміна згоріліх ємностей, опорів, щіток електродвигуна, вимикачів.

  До складного ремонту відносять ремонт підшипників і електронагрівача.

  Компетентні і кваліфіковані майстри сервісу «МастерОК, що мають величезний досвід роботи в сфері ремонту побутової та електронної техніки зарубіжних і імпортних виробників, виконають все на вищому рівні і з гарантією відмінного результату. Будь-яка категорія ремонту, будь-яка складність і самі «хитрі» завдання – під силу вирішувати тільки грамотним і вмілим фахівцям, які знаходяться саме в нашій фірмі.

  Звертайтеся за адресою м. Київ вул. Тимошенко 2л. біля м. Оболонь

  Сервісний центр МастерОК проводить ремонт тостерів таких виробників:

  Amica, Ariete, Arzum, Astor, Aurora, BORK, Bosch (Бош), Braun (Браун), Bugatti, Camry, CASO, Clatronic, Cuisinart, Delonghi (Делонги), DEX, DOMO, ELDOM, Electrolux, Fagor, First, Gorenje (Гореньє / Горіння), GRAEF, Kalorik, Kenwood (Кенвуд), KitchenAid, Laretti, Maestro, Magio, Maxwell, Morphy Richards, Moulinex (Мулінекс), MPM Product, PETRA, Philco, Philips (Філіпс), Polaris, Princess, ProfiCook , Ravanson, Redmond (Редмонд), Rotex, Russell Hobbs, Saturn, Scarlett, Sencor, SEVERIN, Siemens (Сіменс), SMEG, ST, Supra, Technika, Tefal (Тефаль), Trisa, TRISTAR, UNOLD, VES, VITALEX, Vitek (Витек), Zanussi (Зануссі), Zelmer (Зелмер) і т.д.