Ремонт зволожувачів повітря

Ремонт зволожувачів повітря

Зволожувачі повітря – це дуже практична річ в побуті. Ці пристрої не тільки якісно очищають повітря від мікробів, пилу та інших забруднень, а й допомагають істотно знизити захворюваність членів сім’ї. Тому, турботливі й завбачливі домочадці охоче купують прилади подібного призначення. У що може обернутися самостійний ремонт зволожувачів і як правильно вчинити при виникненні неполадок – спробуємо з’ясувати.

ЦІНИ НА РЕМОНТ ЗВОЛОЖУВАЧА ПОВІТРЯ, ІОНІЗАТОРА

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100 грн.
РЕМОНТ без заміни запчастин (відновлення контакту, чистка, змащення) 400 – 500 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (100 грн.)
 • 400 – 500 грн. мінімальна ціна ремонту зволожувача повітря, іонізатора, все залежить від моделі і виробника вашого зволожувача повітря чи іонізатора

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  На перший погляд може здаватися, що ремонт ультразвукових зволожувачів повітря – це неймовірно просто і легко. Однак, насправді, будь-яка справа, будь то ремонт, установка або підключення техніки, вимагає грамотного і професійного підходу. Тому, без належних відповідних навичок роботи в цій справі, не варто братися за лагодження побутового приладу. Інакше, можна остаточно поламати техніку і ускладнити процес виправлення неполадок, а це, погодьтеся, вкрай небажано.

  Як зрозуміти, що необхідний ремонт зволожувачів повітря?

  1. Повітря не подається. В цьому випадку прилад може продовжувати функціонувати, однак, повітря при цьому не буде подаватися. Тут потрібно або заміна повітрозабірного фільтра, або прочищення отвору повітряних патрубків.
  2. Рівень води не показує витрат. Зволожувач продовжує робочий процес, але не випаровує застосованої води, це означає, що несправний механізм, що приводить її в рух, або мембрана.
  3. Вийшов з ладу електродвигун або вентилятор. Подібну халепу можна усунути при наявності спеціального професійного набору інструментів і якісних запасних частин, якими володіють компетентні майстра в цій галузі.
  4. Наслідком забрудненої мембрани може стати неприємний запах, який буде поширюватися разом з паром. Тоді слід провести акуратну роботу безпосередньо з мембраною.

  Ремонт зволожувачів повітря – це одне з численних напрямів діяльності сервіс-центру «МастерОК». Ми надаємо висококласні послуги з ремонту, обслуговування, діагностику побутової електричної техніки в Києві. Всі майстри, які мають багаторічний досвід роботи і відмінні навички в ремонті побутової техніки, виконують свої обов’язки вкрай швидко і продуктивно. Виявлення несправностей, тестування, усунення проблем в електриці, чистка та заміна фільтрів, видалення конденсату – нам під силу завдання будь-якої складності. Гарантія відмінного результату є додатковим пріоритетом нашої компанії.

  Ми надаємо послуги за адресою м. Київ вул. Тимошенко 2л. біля м. Оболонь

  Сервісний центр МАСТЕРОК проводить ремонт зволожувачів таких виробників:

  Adler, AIC, Air-O-Swiss, AirComfort, Aurora, Babymoov, Ballu (Балу), Beurer, Boneco (Бонек), BORK, Bort, Camry, CASO, Chicco, Clatronic, Cooper & Hunter , Crane, Dantex, Delonghi (Делонги), Dyson, ELDOM, Electrolux, ELEMENT, Ergo, Gorenje (Гореньє / Горіння), HB Polska, Hyundai, Idea, Maxcan, Medisana, Metrox, Mystery, Neoclima, Okbaby, Orion, Philips ( Філіпс), Polaris, Ravanson, Redmond (Редмонд), Saturn, Scarlett (Скарлет), Sea Breeze, Sencor, SmartWay, Stadler Form, Steba, Supra, Timberk, Topcom, Trisa, TRISTAR, Venta, VES, VITALEX, Vitek (Витек ), Walter Meier, Water House, Wild Wind, Zelmer (Зелмер), Zenet і т.д.

  Ремонт зволожувача повітря, коли немає пари