Ремонт морозильних камер

Ремонт морозильних камер

Будь-яка побутова техніка схильна до поломок і несправностей. І морозильні камери – не виняток. А тим часом це одне з найнеобхідніших на кухні пристосувань. Наша компанія МастерОК надає послуги по ремонту морозильних камер в Києві і області.

ЦІНИ НА РЕМОНТ МОРОЗИЛЬНИХ КАМЕР

ВИКЛИК І ДІАГНОСТИКА: 300 грн
ПРОСТИЙ складності: заміна терморегуляторів, термостатів, петлі (кронштейна) двері, пускового реле, датчиків, плат, запчастин з частковим розбиранням вироби 600 грн
СЕРЕДНЬОЇ складності: усунення мікротечі, заправка фреоном R12, R134a, R600a, дозаправка, заміна електронного датчика, ремонт блоку управління (електронного модуля), заміна компресора і ін. 700 грн
СКЛАДНИЙ: заміна випарника, конденсатора, усунення декількох мікротечей, засмічення системи і т.д. 800 грн
ПЕРЕВАНТАЖИТИ ДВЕРІ МОРОЗИЛЬНОЇ КАМЕРИ 500 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу до виробу 100 грн
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту-оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі – 200 грн.
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини – до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  ТИПИ МОРОЗИЛЬНИХ КАМЕР

  Наші майстри надають послуги з ремонту всіх типів морозильних камер. До них відносяться:

  • горизонтальні. Найчастіше зустрічаються в закладах громадського харчування;
  • вертикальні. Зовні схожі на звичайний холодильник, їх зручно встановлювати в будинку;
  • що вбудовуються. Влаштовані так, щоб можна було заховати всередині шафи;
  • механічні. Рівень заморозки регулює механізм, що обертається;
  • електромеханічні. Термостат вмикає і вимикає подачу холодного повітря, тим самим контролюючи температуру;
  • сенсорні. На зовнішній стороні дверей встановлюється дисплей, з його допомогою можна регулювати температуру.

  ВИРОБНИКИ

  Ми працюємо не тільки з найпопулярнішими виробниками, а й надаємо послуги з ремонту всіх відомих марок морозильних камер:

  • Liebherr
  • Bosch
  • Samsung
  • Zanussi
  • Indesit
  • Gorenje
  • Beko
  • Nordfrost
  • Vestfrost
  • Snaige
  • Атлант

  Якщо Ви не знайшли серед перерахованих Вашу марку морозильної камери, залиште замовлення на сайті, і наш менеджер зв’яжеться з Вами.

  ПОПУЛЯРНІ ПРИЧИНИ ПОЛОМКИ

  Існують різні причини виходу з ладу морозилки, кожен з них пов’язаний з певними функціями різних механізмів, які забезпечують нормальну роботу всіх елементів пристрою. Тут ми наведемо найпопулярніші причини поломки.

  1. Витік фреону. Фреон це речовина, яка використовується для зниження температури усередині морозилки. Як правило, при необережному розморожуванні, коли лід намагаються відбити від стінок, відбувається пошкодження трубок, які проводять холодоагент. При тому, що компресор працює без зупинки, температура всередині не знижується.
  2. Поломка компресора. Є однією з найбільш серйозних поломок. Полагодити його практично неможливо, краще замінити на новий.
  3. Поломка температурного датчика. Така несправність зустрічається у сучасних моделей. При несправності датчик передає неправдиву інформацію в центр управління, і температура підвищується. Рішенням проблеми буде заміна такого датчика.
  4. Поломка термостата. Термостат використовується для контролю температури в електромеханічних морозилках. Якщо він виходить з ладу, морозилка перестає морозити.
  5. Поломка блоку управління. Така несправність майже ні в чому не проявляється, крім того, що не включається компресор. У деяких випадках блок управління можна перепрограмувати, але частіше за все потрібна його повна заміна.
  6. Знос прокладок. Дверцята закриваються негерметично, при цьому мотор працює по максимуму, проте повітря всередині все одно недостатньо охолоджується, а всередині утворюються криги. Загрожує неприємними наслідками у вигляді виходу з ладу двигуна, керуючої електроніки у інших функціональних складових.

  ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ

  Ціна на ремонт морозильних камер залежить від багатьох факторів: марка, складність робіт, вартість запчастин. Для кожної моделі все прораховується окремо. Наш майстер приїжджає до Вас додому або на об’єкт і оцінює поломку і способи її усунення. Однак загальні ціни Ви можете знайти у нас на сайті в розділі “Прейскурант цін”.

  ЧОМУ МИ

  Наша компанія існує вже більше 10 років і є лідером на ринку ремонту побутової техніки в Києві. В нашій команді 17 досвідчених майстрів, які відмінно розбираються в пристрої сучасних моделей і морозильних камер з історією. За час нашої роботи ми отримали десятки тисяч вдячних відгуків про нашу роботу і навчилися справлятися навіть з найскладнішими поломками.

  Компанія МастерОК – гарантія якості.

  ЯК ЗАМОВИТИ РЕМОНТ

  1. Залишити заявку на сайті
  2. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і проконсультує з приводу Вашої поломки
  3. Наш майстер приїде до Вас додому і огляне морозилку, визначить причину несправності і запропонує варіанти її усунення
  4. Якщо проблему не можна вирішити на місці відразу, ми закуповуємо необхідні запчастини і замінюємо
  5. Ваша морозильна камера знову працює!