Ремонт холодильників Ardo (Ардо)

Ремонт холодильників Ardo (Ардо)

РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ARDO В МАСТЕРОК

На кожному холодильнику Ardo, ззаду на стінці, якщо придивитися, скрізь написано “made in Italy”, а це означає, що це всесвітньо відомий Італійський бренд великої побутової техніки. З італійського Ardo означає – AR (ARredamento) і DO (DOmestico) – побутова техніка, і це дійсно так. Італійські заводи, на яких виробляється продукція, повністю відповідають якісним стандартам. Кожна зроблена техніка тестується, а потім вирушає на продаж. По всій Україні цей бренд поширився, так як багато людей знають, що ця техніка надійна, безпечна, практична і найголовніше прийнятна в ціні.

ЦІНИ РЕМОНТУ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ARDO

ВИКЛИК І ДІАГНОСТИКА: 300 грн
ПРОСТИЙ складності: заміна терморегуляторів, термостатів, петлі (кронштейна) двері, пускового реле, датчиків, плат, запчастин з частковим розбиранням вироби 600 грн
СЕРЕДНЬОЇ складності: усунення мікротечі, заправка фреоном R12, R134a, R600a, дозаправка, заміна електронного датчика, ремонт блоку управління (електронного модуля), заміна компресора і ін. 700 грн
СКЛАДНИЙ: заміна випарника, конденсатора, усунення декількох мікротечей, засмічення системи і т.д. 800 грн
ПЕРЕВАНТАЖИТИ ДВЕРІ ХОЛОДИЛЬНИКА 500 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу до виробу 100 грн
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту-оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі – 200 грн.
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини – до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Яку саме побутову техніку Ardo виробляє: морозильні камери і холодильники, посудомийні і пральні машини, варильні поверхні, витяжки, духовки, мікрохвильовки і т.д.

  У нашому випадку при виклику майстра по ремонту холодильників Ardo, ми використовуємо тільки оригінальні запчастини. Якщо таких немає, тоді ми можемо запропонувати аналогічні іншого виробника – останнім часом виникли проблеми з поставками, так як виробник не постачає комплектуючі.

  Найбільш часто проводимо ремонтні роботи холодильних і морозильних камер:

  • заміна пускового реле,
  • заміна мотор-компресора,
  • відновлення або заміна електронних плат,
  • заправка або дозаправка холодоагентом і багато іншого.

  А причинами, за якими наші улюблені холодильники виходять з ладу є – перепади напруги, неправильна експлуатація або ж термін служби тієї чи іншої запчастини став непридатним.

  ПОСЛУГИ З ВІДНОВЛЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ARDO ВІД МАСТЕРОК

  Ремонт холодильників і морозильних камер Ardo сервісним центром МастерОК здійснюється на дому, так як техніка громіздка, та й без холодильника в наш час довго залишатися складно.

  Якщо ваш улюбленець не холодить, сильно шумить або гуде, включається і відразу вимикається, або просто не включається, не вимикається (постійно працює), потік, нещільно пристають двері або не закриваються, відвалилися дверцята, сильно морозить, блимають індикатори, пищить – тоді Вам до нас.

  Протягом години, після заявки, майстер зв’яжеться з Вами, розпитає про несправності, візьме з собою всі необхідні комплектуючі і прибуде в зручний для Вас час. Надається обов’язкова гарантія на всі ремонтні послуги, але залежно від складності поломки.