Ремонт холодильників Ariston (Арістон)

Ремонт холодильників Ariston (Арістон)

ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ARISTON В МАСТЕРОК

Послуги ремонту холодильників Ariston на дому в Києві користуються популярністю в нашій компанії.

Ariston марка італійської фірми Merloni. В Україну техніку під цим брендом завезли в 90-х роках, і він відразу почав лідирувати з продажу в сфері побутової техніки. Холодильники цієї марки входять в топ-3, так як вони зроблені якісно, ​​мають оригінальний дизайн, а також багатофункціональні.

ЦІНИ НА РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ARISTON

ВИКЛИК І ДІАГНОСТИКА: 300 грн
ПРОСТИЙ складності: заміна терморегуляторів, термостатів, петлі (кронштейна) двері, пускового реле, датчиків, плат, запчастин з частковим розбиранням вироби 600 грн
СЕРЕДНЬОЇ складності: усунення мікротечі, заправка фреоном R12, R134a, R600a, дозаправка, заміна електронного датчика, ремонт блоку управління (електронного модуля), заміна компресора і ін. 700 грн
СКЛАДНИЙ: заміна випарника, конденсатора, усунення декількох мікротечей, засмічення системи і т.д. 800 грн
ПЕРЕВАНТАЖИТИ ДВЕРІ ХОЛОДИЛЬНИКА 500 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу до виробу 100 грн
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту-оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі – 200 грн.
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини – до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  У наш час випускають техніку Ariston на трьох заводах, роблять вже не тільки в Італії, але і в Польщі. Родзинкою цього виробника є те, що вся велика техніка Ariston досить економно використовує електроенергію, але це не всі принади. Є холодильники Ariston з функцією Super Cool, які моментально охолоджують теплі продукти. Агрегати з функцією Supper Freeze швидко заморожують напої і продукти. Щоб краще відбувалася рециркуляція температури в холодильнику і морозильній камері є функції No Frost і AIR.

  ТОНКОЩІ РЕМОНТУ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ARISTON

  Багато хто знає, що холодильники бувають однокомпресорні і двохкомпресорні. Кращими є апарати з двома моторами, так як в разі поломки однієї камери, у Вас може спокійно працювати інша камера. У однокомпресорних таке неможливо.

  Але навіть дуже якісна продукція рано чи пізно виходить з ладу. Основними поломками є несправності електронних частин, електронні модулі, плати управління. Це трапляється тому, що процесори, які знаходяться на платах, дуже чутливі до перепадів напруги в наших українських будинках, і тому можуть відбуватися збої в електронних блоках.

  Наші майстри електронщики спробують все зробити, що в їх силах, і відновити вашу плату або блок. У гіршому випадку потрібна буде заміна електроніки.

  Крім виходу з ладу електронних компонентів, як і у всіх інших холодильників, в Ariston ламаються термостати, двигуни, може бути витік фреону через тріщини в випарнику, а також багато іншого.

  Для ремонту холодильника Ariston в Києві на дому Вам достатньо зв’язатися з нашим сервісом, і ми оперативно відправимо професіонала. Він швидко і ефективно знайде проблему, джерело її виникнення і усуне її.

  Якщо хочете замовити запчастини або комплектуючі до вашої техніки, ми можемо допомогти Вам. Запчастини на Ariston, якщо їх немає в Україні, представництво поставляє до 2-х місяців.