Ремонт холодильників Bosch (Бош)

Ремонт холодильників Bosch (Бош)

ОСОБЛИВОСТІ РЕМОНТУ ХОЛОДИЛЬНИКІВ BOSCH

Компанія Bosch вперше випустила свій холодильник в 1933 році. І з цього моменту їх лінійка виробництва початку розширяється. На даний момент центральна штаб-квартира розташована в Мюнхені.

Bosch відомий у всьому світі вже тривалий час. Має багато підприємств, представництв, випускає велику кількість техніки, як побутової, так і промислової. В Україні користуються популярністю: побутова техніка як велика, так і дрібна, електроінструменти і навіть автомобільні комплектуючі.

ЦІНИ РЕМОНТУ ХОЛОДИЛЬНИКІВ BOSCH

ВИКЛИК І ДІАГНОСТИКА: 300 грн
ПРОСТИЙ складності: заміна терморегуляторів, термостатів, петлі (кронштейна) двері, пускового реле, датчиків, плат, запчастин з частковим розбиранням вироби 600 грн
СЕРЕДНЬОЇ складності: усунення мікротечі, заправка фреоном R12, R134a, R600a, дозаправка, заміна електронного датчика, ремонт блоку управління (електронного модуля), заміна компресора і ін. 700 грн
СКЛАДНИЙ: заміна випарника, конденсатора, усунення декількох мікротечей, засмічення системи і т.д. 800 грн
ПЕРЕВАНТАЖИТИ ДВЕРІ ХОЛОДИЛЬНИКА 500 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу до виробу 100 грн
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту-оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі – 200 грн.
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини – до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  За цінової категорії морозильні і холодильні камери Бош вище середніх, але ціна-якість виправдовує свої гроші, так як ремонт холодильників Bosch в Києві на дому проводиться рідко. Це говорить про відмінну якість німецького бренду.

  ПОСЛУГИ МАСТЕРОК ПО РЕМОНТУ ХОЛОДИЛЬНИКІВ BOSCH

  Холодильники мають систему як крапельну, так і систему No Frost, багато різних корисних функцій.

  Хоч ці прилади рідко виходять з ладу, але до основних несправностей відносять: поломки електронних компонентів, модулі, плати, датчики, температурні сенсори, дуже рідко заправка фреоном і заміна мотор-компресорів.

  Більшість запчастин Bosch в основному є в Україні, але якщо Вашої запчастини немає, ми зможемо замовити її у наших постачальників. Запчастини поставляються протягом 1 місяця.

  Якщо у Вас поламався холодильник Bosch, не намагайтеся відремонтувати його самі, не втрачайте даремно часу, краще викличте спеціаліста, який терміново виконає ремонт холодильника на дому, оперативно, якісно і з гарантією. Адже холодильник повинен бути в справному стані завжди.