Ремонт холодильників Candy (Канді)

Ремонт холодильників Candy (Канді)

ОСОБЛИВОСТІ ХОЛОДИЛЬНИКІВ CANDY

Компанія Candy заснована з 1945 року в Італії, як звичайна ремонтна майстерня, але пізніше вона почала розширюватися, скуповувати інші заводи і компанії побутової техніки по Європі. Вона викупила такі фірми відомі нам як «Вятка», «Веста» та «Zerowatt». В Україні з’явилася досить недавно, але підкорила багато сердець споживачів.

НАШІ ЦІНИ РЕМОНТУ ХОЛОДИЛЬНИКІВ CANDY

ВИКЛИК І ДІАГНОСТИКА: 300 грн
ПРОСТИЙ складності: заміна терморегуляторів, термостатів, петлі (кронштейна) двері, пускового реле, датчиків, плат, запчастин з частковим розбиранням вироби 600 грн
СЕРЕДНЬОЇ складності: усунення мікротечі, заправка фреоном R12, R134a, R600a, дозаправка, заміна електронного датчика, ремонт блоку управління (електронного модуля), заміна компресора і ін. 700 грн
СКЛАДНИЙ: заміна випарника, конденсатора, усунення декількох мікротечей, засмічення системи і т.д. 800 грн
ПЕРЕВАНТАЖИТИ ДВЕРІ ХОЛОДИЛЬНИКА 500 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу до виробу 100 грн
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту-оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі – 200 грн.
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини – до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Найперші пральні машини автомат з’явилися саме у цієї фірми. Варто відзначити, що холодильники Candy володіють низьким електроспоживанням, цікавим дизайном, максимальною ергономічністю.

  ПОЛОМКИ ХОЛОДИЛЬНИКІВ CANDY

  Дуже рідко вимагають ремонту, приблизно через 3-5 років використання.

  Основні поломки: заміна пускового реле, мотора, термостата, терморегулятора, тенів, заправка холодоагенту, чистка зливноъ або дренажної трубки, якщо вийшла зі строю електроніка, то потрібне відновлення або заміна.

  Щоб ваш помічник довго працював і радував вас, потрібно періодично розморожувати: раз на півроку, або раз на рік на добу (24 години) холодильник, не ставити теплу їжу всередину, не залишати довго відкриті двері.

  Якщо все-таки Ваш холодильник став поводитися нехарактерно – шуміти, включатися і виключатися, блимають індикатори, – викликайте майстра. Він, огляне, поставить діагноз або відразу усуне несправність. Всі необхідні запчастини є у нашого фахівця.

  Якщо ви хочете купити рідну, оригінальну запчастину, але її немає в наявності в Україні. Тоді ми можемо замовити в представництві Candy. Термін поставки запчастин до 2-х місяців.