Ремонт холодильників Electrolux (Електролюкс)

Ремонт холодильників Electrolux (Електролюкс)

ШВИДКИЙ РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ELECTROLUX

Electrolux – Швейцарська компанія, яка дуже популярна в країнах Європи і СНД, оскільки виробляє якісну побутову техніку. Як і багато фірм, вона з часом почала розширюватися, скуповувати інші фірми: Zanussi, AEG. Тепер це один концерн.

ЦІНИ РЕМОНТУ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ELECTROLUX

ВИКЛИК І ДІАГНОСТИКА: 300 грн
ПРОСТИЙ складності: заміна терморегуляторів, термостатів, петлі (кронштейна) двері, пускового реле, датчиків, плат, запчастин з частковим розбиранням вироби 600 грн
СЕРЕДНЬОЇ складності: усунення мікротечі, заправка фреоном R12, R134a, R600a, дозаправка, заміна електронного датчика, ремонт блоку управління (електронного модуля), заміна компресора і ін. 700 грн
СКЛАДНИЙ: заміна випарника, конденсатора, усунення декількох мікротечей, засмічення системи і т.д. 800 грн
ПЕРЕВАНТАЖИТИ ДВЕРІ ХОЛОДИЛЬНИКА 500 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу до виробу 100 грн
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту-оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі – 200 грн.
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини – до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Самі холодильники і морозильники Electrolux високоякісні, проходять контроль на всіх етапах складання, а також вкрай багатофункціональні.

  ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ELECTROLUX

  На сучасному ринку ми можемо зустріти Електролюкс з крапельним охолодженням, однокомпресорні, двохкомпресорні, з системою No Frost, з підвищеною продуктивністю і багатьма функціями. Але чим більше функцій в тій чи іншій техніці, тим істотніше ймовірність виходу з ладу будь-якої запчастини, і виклик майстра по ремонту на будинок неминучий.

  Фахівці стверджують, що особливих вимог до холодильників цієї марки немає, так як вони надійні і витривалі. Але з часом вони починають давати збої, особливо це пов’язано з електронікою, так як сучасні агрегати напхані платами, модулями, блоками, датчиками, дуже рідко потрібно заправка холодоагентом або заміна двигуна, чистка зливу і заміна дверних петель.

  Такі несправності самому складно вилікувати. Ми радимо все-таки викликати майстра по ремонту холодильників в Києві і передмісті, який в найкоротші терміни допоможе відремонтувати вашого годувальника.

  Всі необхідні запчастини та інструменти майстер бере з собою, щоб оперативно усунути несправність. Наш майстер націлений на результат.

  Якщо вам потрібні запчастини або комплектуючі до техніки Electrolux, ми можемо замовити їх в представництві. І вони будуть доставлені протягом 1 місяця.