Ремонт холодильників LG (ЛЖ)

Ремонт холодильників LG (ЛЖ)

ДОСТУПНИЙ РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ LG

LG Electronics – одна з великих світових компаній, яка знаходиться в Південній Кореї. Вона виробляє побутову, аудіо, відео та промислову техніку. Заснована в 1947 році в Сеул.

Life is good – життя хороше, це девіз фірми. Головною метою компанії зробити всю вироблену ними продукцію комфортною і зручною для споживача.

ЦІНА РЕМОНТУ ХОЛОДИЛЬНИКІВ LG

ВИКЛИК І ДІАГНОСТИКА: 300 грн
ПРОСТИЙ складності: заміна терморегуляторів, термостатів, петлі (кронштейна) двері, пускового реле, датчиків, плат, запчастин з частковим розбиранням вироби 600 грн
СЕРЕДНЬОЇ складності: усунення мікротечі, заправка фреоном R12, R134a, R600a, дозаправка, заміна електронного датчика, ремонт блоку управління (електронного модуля), заміна компресора і ін. 700 грн
СКЛАДНИЙ: заміна випарника, конденсатора, усунення декількох мікротечей, засмічення системи і т.д. 800 грн
ПЕРЕВАНТАЖИТИ ДВЕРІ ХОЛОДИЛЬНИКА 500 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу до виробу 100 грн
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту-оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі – 200 грн.
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини – до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Холодильники LG в Україні відомі своєю якістю і дешевизною. Відрізняються високою якістю виготовлення, інноваційними розробками, тривалим терміном експлуатації, високою надійністю і безпекою. Тому наші майстри компресори фірми LG називають «вічними».

  Як і у багатьох холодильниках LG, в сучасних моделях, присутня система NO FROST, система заморозки і розморожування і ще багато цікавих функцій.

  У порівнянні з іншими виробниками холодильники LG дешевше, ніж інші моделі по аналогічним функціям. А це говорить про ціну-якість продукції, яка згодом виправдає свої можливості.

  НАЙПОШИРЕНІШІ ПОЛОМКИ В ХОЛОДИЛЬНИКАХ LG

  Але якими б практичними і довговічними холодильники LG не були, вони теж мають властивість ламатися. Неправильне використання – це перша причина виходу з ладу приладу. Чим більше функцій в холодильнику, тим більша ймовірність виходу з ладу того чи іншого вузла.

  Може навіть вийти зі строю електронний блок управління (холодильник пищить, блимає електронне табло, видає помилку на табло) – це найдорожчий ремонт, так як плату відновити складно і процес цей не завжди успішний.

  У запчастинах і комплектуючих проблем ніяких немає. Все в основному є на складах України. Якщо все-таки вашої запчастини не буде виявлено, то вона замовляється окремо, і приходить протягом 1 місяця.