Ремонт холодильників Zanussi (Зануссі)

Ремонт холодильників Zanussi (Зануссі)

ВІДНОВЛЕННЯ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ZANUSSI В МАСТЕРОК

Техніка Zanussi почала своє існування з 1916 року в Італії. У 1946 завоювала європейський ринок і впровадила використання ефективних технологій в розробці побутової техніки. В цьому ж році з’явився девіз фірми – «Інновації та дизайн».

ЦІНИ РЕМОНТУ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ZANUSSI

ВИКЛИК І ДІАГНОСТИКА: 300 грн
ПРОСТИЙ складності: заміна терморегуляторів, термостатів, петлі (кронштейна) двері, пускового реле, датчиків, плат, запчастин з частковим розбиранням вироби 600 грн
СЕРЕДНЬОЇ складності: усунення мікротечі, заправка фреоном R12, R134a, R600a, дозаправка, заміна електронного датчика, ремонт блоку управління (електронного модуля), заміна компресора і ін. 700 грн
СКЛАДНИЙ: заміна випарника, конденсатора, усунення декількох мікротечей, засмічення системи і т.д. 800 грн
ПЕРЕВАНТАЖИТИ ДВЕРІ ХОЛОДИЛЬНИКА 500 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу до виробу 100 грн
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту-оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі – 200 грн.
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини – до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  А в 1954 році фірма випустила перший у всьому світі холодильник з Tropic системою. Він мав оригінальний дизайн, і його особливість було те, що він міг працювати в спеку.

  У 1959 році випустили перший двокамерний холодильник Zanussi.

  1964 рік – компанія вперше випустила холодильник, який мав морозильну камеру і відрізнявся своїм унікальним дизайном і функціями.

  1970 рік – з’явилися вбудовані холодильники Zanussi.

  За весь цей час холодильники Zanussi і інша побутова техніка цього виробника полюбилася покупцям. Холодильники вдосконалилися, з кожним роком з’являлася якась нова функція, новий дизайн.

  Наприклад, функція «відпустку» економить електроенергію: холодильник буде в режимі очікування притримувати необхідну температуру.

  Функція Moist Balance Crisper – вологий баланс контейнера – уможливило тривале зберігання продуктів.

  У багатьох холодильниках присутня усіма відома функція NO FROST і моментальна чутливість до натиснення на сенсорний дисплей.

  Але ніщо не вічне, це стосується і холодильників Zanussi.

  НАЙЧАСТІШІ ПОЛОМКИ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ZANUSSI

  Основний поломкою, як холодильників, так і інших приладів є наша електромережf (постійні перепади напруги). Для того щоб захистити прилад від цієї несправності, потрібно купити стабілізатор напруги, який буде робити стабільним напругу в вашому домі.

  Так як холодильники Zanussi напхані електронікою, то дуже часто виходять з ладу електронні компоненти: датчики температури, електричні, механічні, модулі, плати управління, електронні блоки.

  Наші електронщики зроблять все можливе, щоб полагодити ваш електронний вузол. У гіршому випадку доведеться змінювати запчастину.

  В наявності дорогих компонентів на техніку Zanussi не буває, і доводиться замовляти їх індивідуально і очікувати до 1 місяця. Ціни на запчастини недешеві, тому споживачі іноді замислюються ремонтувати їм агрегат або купувати новий.