Ремонт холодильників Атлант (Atlant)

Ремонт холодильників Атлант (Atlant)

РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ATLANT

Холодильник – незамінна річ в будинку кожної сучасної людини. Його вихід з ладу перетворюється на справжню катастрофу. Відсутність іншого виду побутової техніки ще можливо якось пережити, але ось з холодильником все по-іншому. Тому необхідно якомога швидше усунути несправність.

ЦЕНА РЕМОНТУ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ATLANT

ВИКЛИК І ДІАГНОСТИКА: 300 грн
ПРОСТИЙ складності: заміна терморегуляторів, термостатів, петлі (кронштейна) двері, пускового реле, датчиків, плат, запчастин з частковим розбиранням вироби 600 грн
СЕРЕДНЬОЇ складності: усунення мікротечі, заправка фреоном R12, R134a, R600a, дозаправка, заміна електронного датчика, ремонт блоку управління (електронного модуля), заміна компресора і ін. 700 грн
СКЛАДНИЙ: заміна випарника, конденсатора, усунення декількох мікротечей, засмічення системи і т.д. 800 грн
ПЕРЕВАНТАЖИТИ ДВЕРІ ХОЛОДИЛЬНИКА 500 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу до виробу 100 грн
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту-оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі – 200 грн.
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини – до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Компанія «МастерОК» готова виконати оперативний ремонт холодильника Атлант з виїздом майстра на дім в Києві й передмісті.

  Поширені поломки

  Атлант – це бренд, який вже давно існує на ринку. Уже багато років пристрої від даного виробника мають попит, довго і надійно експлуатується.

  Холодильник купується не на один рік. Але, як і будь-яка техніка дана також підлягає зношенню. Ремонт може знадобитися в наступних випадках:

  • Поломка компресора. Це головний вузол холодильника робота якого забезпечує циркуляція фреону по системі. Проблема з компресором виникає через замикання в пусковий або робочій обмотці, або через обрив обмоток.
  • Витік фреону. Проблема характерна для холодильників, яким понад 5 років. Холодильник – пристрій, який працює в цілодобовому режимі. Шляхом підвищення температури в холодильній або морозильній камері може відбуватися витік. Несправність може супроводжуватися увімкненням червоної лампочки «Увага». Для усунення проблеми необхідно з точністю визначити місце витоку фреону.
  • Вихід з ладу пускового реле. У момент, коли струм, який протікає через робочу обмотку різко збільшується, реле утворює ланцюг, і вимикає мотор. В такому випадку холодильник може не включатися або самовільно вимикатися.
  • Несправність терморегулятора. Термостат – важливий елемент, за допомогою якого включається і відключається охолодження камер. З його допомогою підтримується необхідна температура. У переважній більшості випадків при виникненні несправностей з терморегулятором приймається рішення про його заміну.

  Ремонт холодильника Атлант – трудомісткий процес, впоратися з яким може тільки досвідчений майстер. Не намагайтеся все полагодити самостійно, довірте цей процес професіоналам.

  Від чого залежить вартість ремонту?

  Ціна на ремонт холодильника Атлант залежить від наступних факторів:

  • складності поломки й тип пристрою;
  • моделі холодильника;
  • ціни запчастин, які будуть потрібні в процесі роботи;
  • складності виконаних робіт.

  Які райони ми обслуговуємо?

  Ми здійснюємо ремонт холодильників Атлант по всьому Києву, в тому числі в наступних районах:

  • Голосіївський;
  • Дарницький;
  • Святошинський;
  • Деснянський;
  • Печерський;
  • Оболонський;
  • Подільський;
  • Шевченківський;
  • Дніпровський;
  • Солом’янський.

  Чому необхідно звернутися в сервісний центр «МастерОК»

  Сервісний центр «МастерОК» існує на ринку понад 10 років. Наші майстри – це кваліфіковані фахівці з наявністю практичного досвіду роботи. Вони щодня займаються ремонтом побутової техніки, тому постійно вдосконалюють свої знання та знайомі практично з усіма сучасними моделями холодильників Атлант.

  Ми пропонуємо комплексний ремонт холодильників Атлант в Києві. В процесі роботи наші фахівці використовують професійні інструменти й комплект сучасних запчастин – це дає можливість оперативно виявляти проблему і здійснювати максимально швидкий ремонт.

  Будьте впевнені, наші фахівці впораються з будь-яким типом несправностей. Компанія «МастерОК» гарантує своїм клієнтам сумлінність і якісний ремонт. На всі виконані дії нашими співробітниками ми готові видати кожному клієнту гарантію.

  Позбавте себе від турбот і необхідності придбання нового холодильника, замовляйте ремонт в нашій майстерні. Телефонуйте нам прямо зараз або залишайте заявку на сайті.