Ремонт пральних машин AEG (АЄГ)

ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ пральних машин AEG ВІД МАСТЕРОК

(A – Allemein, E – Elektritats, G – Gesellschaft) – відома світова фірма, а це в першу чергу висока якість, тривалий термін експлуатації, престижність. Фірма AEG входить до складу фірми «Zanussi і Electrolux». Вона почала своє існування з XIX століття, вона виробляла електричну техніку. У 1986 році фірма мала в своєму складі 80 кухонних приладів і побутових, для використання в звичайних будинках. Так само розроблялися проектування іншої техніки таких як, пральні машини, пилососи та посудомийні машини, для яких потрібно було розробити маленького розміру перетворювач, який електричну енергію перетворює в механічну.

НАШІ ЦІНИ

ВИКЛИК, ДІАГНОСТИКА, КОНСУЛЬТАЦІЯ 300 грн
ПРОСТИЙ складності: Заміна євровилкою, мережевого кабелю, зливного шланга, регулювання пральної машини, профілактика, заміна ременя, ручки дверей люка, замка дверей, термодатчика, клапана заливного шланга, фільтр-насоса в зборі, амортизатора, шківа, активаторів (ребер ), чистка зливу 550-600 грн
СЕРЕДНІЙ: Заміна скла люка, ручки дверей люка, обрамлення люка, двері люка, термостата, чистка фільтра, шланга, патрубка, заміна кнопок, захисно-пускового конденсатора, патрубка, петлі (кронштейна) кріплення люка, дозатора миючих засобів (порошкопріемніка ), датчика рівня (прессостата води), модуля управління, щіток, тахогенератора, витяг стороннього предмета, заміна сушки корпусу, мотора сушки, крельчаткі, вентилятора, амортизаторів, герметизація, усунення течі, заміна манжети люка (гуми) – без вилучення самого бака, заміна командоаппарата, плати індикації, модуля (плати) управління 610-700 грн
СКЛАДНИЙ:
Заміна плати з програматором, Тена (нагрівального елементу), насоса (помпи) від 700 грн
Витяг стороннього предмета (зі зняттям Тена, фланця) від 600 грн
Заміна бака в зборі 700 грн
Заміна манжети люка, активаторів (ребер) з витяганням бака від 700 грн
Ремонт командоаппарата, електронного модуля або плати індикації (управління) від 800-1200 грн
Заміна підшипників і сальників, павука (хрестовини барабана) від 1500-2500 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу у виробу 100 грн.
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевого адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • У разі неремонтопридатності вироби або відмови від подальшого ремонту – оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі 200 грн.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Пральні машини AEG почали своє існування спочатку в 1951 році в місті Нюрнберг, і називалися LAVALUX. А в 1958р. вперше випустили повністю автоматичну машинку, яка стала найпопулярнішою в Європі з продажу і називалася – Lavamat. З кожним роком німецькі вчені працювали над удосконаленням пральних машинок. Так в 1976 р вийшла в світ пралка з низьким енергоспоживанням, в 1983 р з’явилася перша пралка з електронним регулюванням. З 1997-1998 рр. розробка і застосування нових технологій прямий тиск води, і вона дозволяє більш поліпшити показники в пранні при цьому економити воду і електрику.

  Всі пральні машини фірми AEG мають три основні класи: базові – з основними функціями, і відповідають високим категоріям, комфортні – мають додаткові функції і відрізняються низьким рівнем енергоспоживання, екстра -найвищі функціональні характеристики.

  Пральні машинки AEG – це техніка не дешева. У разі найменшої несправності – не відкладайте на потім, а усувайте проблему в найближчі терміни. За нашу практику, з якою стикалися майстри, основними поломками є неправильна експлуатація приладу.

  ПРОСТІ СПОСОБИ Догляд за пральною машиною AEG

  • Елементарні речі, які потрібно робити:
  • при завантаженні білизни в барабан, потрібно перевіряти речі на наявність сторонніх предметів, особливо металевих – машина забивається
  • якщо виставили програму і запустили процес – не потрібно перемикати на іншу програму, так як може відбутися збій, адже машина вже запрограмована робити одну програму, передумати вона вже не може. Те ж саме відноситься і до зміни часу на таймері.
  • з часом засмічуються фільтри в машині, з’являється наліт тощо. Необхідно проводити чистку, профілактику машини, так як потім ремонт пральної машини AEG неминучий.

  Якщо ви помітили щось недобре з вашою пральною машиною – телефонуйте нам, наш майстер приїде і в найкоротші терміни усуне несправність!