Ремонт пральних машин ARDO

Ремонт пральних машин ARDO

РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН ARDO (АРДО)

Пральні машин Ардо – італійського виробництва, а це говорить про те, що вони зроблені дуже якісно і служать людям тривалий час. Але яка техніка була б якісна, надійна – вона не вічна. Рано чи пізно пральні машини потрапляють в руки майстру по ремонту пральних машин. Завжди можна постаратися продовжити службу вашої помічниці, для цього потрібен правильний підхід, увага і періодичне обслуговування (чистка і профілактика) вашої машинки.

ЦІНА РЕМОНТА ПРАЛЬНИХ МАШИН ARDO (АРДО)

 ВИКЛИК, ДІАГНОСТИКА, КОНСУЛЬТАЦІЯ  300 грн
ПРОСТОЇ складності: Заміна євровилки, мережевого кабелю, зливного шланга, регулювання пральної машини, профілактика, заміна ременя, ручки дверей люка, замка дверей, термодатчика, клапана заливного шланга, фільтр-насоса в зборі, амортизатора, шківа, активаторів (ребер ), чистка зливу 600 грн
СЕРЕДНІЙ: Заміна скла люка, ручки дверей люка, обрамлення люка, двері люка, термостата, чистка фільтра, шланга, патрубка, заміна кнопок, захисно-пускового конденсатора, патрубка, петлі (кронштейна) кріплення люка, дозатора миючих засобів (порошкопріемніка ), датчика рівня (прессостата води), модуля управління, щіток, тахогенератора, витяг стороннього предмета, заміна сушки корпусу, мотора сушки, крельчаткі, вентилятора, амортизаторів, герметизація, усунення течі, заміна манжети люка (гуми) – без вилучення самого бака, заміна командоаппарата, плати індикації, модуля (плати) управління від 600-700 грн
СКЛАДНИЙ:
Заміна плати з програматором, Тена (нагрівального елементу), насоса (помпи) от 700 грн
Витяг стороннього предмета (зі зняттям Тена, фланця) от 700 грн
Заміна бака в зборі 800 грн
Заміна манжети люка, активаторів (ребер) з витяганням бака от 800 грн
Ремонт командоаппарата, електронного модуля або плати індикації (управління) от 900-1300 грн
Заміна підшипників і сальників, павука (хрестовини барабана) от 1600-2600 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу у виробу 100 грн.
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту – оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі 200 грн.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Наші фахівці здійснюють професійний ремонт пральних машин Ardo в Києві як вдома, так і в умовах майстерні, так як не завжди люди можуть прийняти майстра у себе вдома (мало місця, далеко проживають – за містом, або в будинку є маленькі діти), і ремонт машини може бути гучним і доставити клієнту незручності. У нас немає обмежень по ремонту цього виробника – ми візьмемо будь-який варіант за складністю – цим ми і відрізняємося від інших сервісних центрів Ardo.

  Якщо ви помітили що машина веде себе не так як завжди (підозріло) – телефонуйте нам і ми максимально швидко постараємося вирішити цю проблему.

  Які фактори впливають на роботу і якість прання в пральних машинах Ардо:

  В основному це побутові чинники:

  • жорсткість води – через це виходить з ладу швидше нагрівальний елемент
  • скачки напруги в мережі – дає збої електроніка, потрібен ремонт або заміна плати
  • не рівна підлога – потрібно правильно виставити за рівнем пральну машину, так як вона весь час при віджиманні буде їздити по підлозі
  • не обертається барабан – проблема може бути з ременем і т.д.

  Як викликати нашого майстра по ремонту пральних машин Ардо:

  • Перепишіть модель вашої пралки з документів або з самої машинки;
  • Зателефонуйте нашому диспетчерові по телефону;
  • Опишіть вид несправності – що зараз не так з вашою машинкою.

  Зараз багато пральних машин Ardo напхані електронікою і можуть при несправності видавати коди помилок – це спрощує завдання несправності, так як майстер, виїхавши до вас візьме всі необхідні деталі і максимально швидко усуне ту чи іншу несправність.

  Наша порада: не маючи певного досвіду, навичок, необхідних інструментів – не намагайтеся ремонтувати машинку фірми Ардо самі.

  З нашої практики, а ми на ринку вже не перший рік – доведено, що багато умільців більше шкодять ніж лагодять те що необхідно, а потім звертаються в наш сервісний центр МастерОК і ми намагаємося відремонтувати або в гіршому випадку вже міняємо деталь, яку клієнт зіпсував до нас.

  Наші переваги серед інших сервісів Ардо:

  • ми економимо ваші гроші і ваш час
  • наші майстри проводять ремонти в досить короткі терміни, тому що ми розуміємо, що пральна машина – це дуже важливо, особливо якщо в будинку є маленька дитина
  • в наших фахівців завжди з собою всі необхідні деталі, інструменти та комплектуючі
  • якщо потрібна заміна підшипників і сальників – наші майстри заберуть самі у вас машину і привезуть її назад вже в робочому стані – так як заміна підшипників не проводиться в домашніх умовах – це дуже гучна робота.

  Вибирати вам! Не дотримуючись правил, ви отримаєте поламану машинку, зіпсовані нерви і гроші.

  Викликавши нашого фахівця, ви вбережете себе від маси проблем, а ми постараємося зробити так, щоб всі залишилися задоволені!