Ремонт пральних машин SIEMENS (Сіменс)

Ремонт пральних машин SIEMENS (Сіменс)

РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН SIEMENS (СІМЕНС)

Швидко і гармонійно розвиваюча компанія в усьому світі на сьогодні є Сіменс. Ця техніка, перевірена досвідом і часом. Від інших виробників пральні машинки сіменс відрізняються: функціональністю, надійністю, якістю збірки, довговічністю.

Але в кожній техніці є свій термін служби і вічно вона не може працювати. Саме тому сервісний центр МастерОК пропонує свій перелік ремонтних послуг, по ремонту пральних машин Siemens.

ЦІНА РЕМОНТА ПРАЛЬНИХ МАШИН SIEMENS (СІМЕНС)

 ВИКЛИК, ДІАГНОСТИКА, КОНСУЛЬТАЦІЯ  300 грн
ПРОСТОЇ складності: Заміна євровилки, мережевого кабелю, зливного шланга, регулювання пральної машини, профілактика, заміна ременя, ручки дверей люка, замка дверей, термодатчика, клапана заливного шланга, фільтр-насоса в зборі, амортизатора, шківа, активаторів (ребер ), чистка зливу 600 грн
СЕРЕДНІЙ: Заміна скла люка, ручки дверей люка, обрамлення люка, двері люка, термостата, чистка фільтра, шланга, патрубка, заміна кнопок, захисно-пускового конденсатора, патрубка, петлі (кронштейна) кріплення люка, дозатора миючих засобів (порошкопріемніка ), датчика рівня (прессостата води), модуля управління, щіток, тахогенератора, витяг стороннього предмета, заміна сушки корпусу, мотора сушки, крельчаткі, вентилятора, амортизаторів, герметизація, усунення течі, заміна манжети люка (гуми) – без вилучення самого бака, заміна командоаппарата, плати індикації, модуля (плати) управління від 600-700 грн
СКЛАДНИЙ:
Заміна плати з програматором, Тена (нагрівального елементу), насоса (помпи) от 700 грн
Витяг стороннього предмета (зі зняттям Тена, фланця) от 700 грн
Заміна бака в зборі 800 грн
Заміна манжети люка, активаторів (ребер) з витяганням бака от 800 грн
Ремонт командоаппарата, електронного модуля або плати індикації (управління) от 900-1300 грн
Заміна підшипників і сальників, павука (хрестовини барабана) от 1600-2600 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу у виробу 100 грн.
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту – оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі 200 грн.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Що ж робити якщо ваша машинка перестала працювати?

  Багато людей починають самі шукати виниклі проблеми і намагаються їх усунути. За незнанням і браком певного досвіду ви можете не тільки не відремонтувати прилад, а й посилити несправність. Наша порада – звернутися в майстерню по ремонту пральних машин сіменс, де вам запропонують кваліфікованого майстра, який зробить вам якісний ремонт і дасть гарантію на виконану роботу.

  Ви можете не переживати, в наших послугах, адже ми знайомі з усіма апаратами Siemens і своєчасно реагуємо на нову їх появу.

  Основними фішками виробника є повністю приховати свою техніку за фасадами кухонного гарнітура. Тобто виробник робить техніку в основному вбудовану, так як це ергономічно і красиво і багато споживачів вибирають цю перевагу. Але вбудована техніка, потребує особливої ​​уваги.

  Складність ремонту вбудованих приладів трохи складний через їх розташування і особливості комплектації. Тому краще довірити ремонт такої техніки нам, адже ми профі в цій справі!

  Наші привілеї серед інших майстерень:

  • Надання якісних послуг
  • Мінімальні ціни на ринку
  • Великий досвід – більше 1000 клієнтів звернулися в ремонт з цього бренду
  • Довіра будь-якої проблеми
  • Надійність
  • Нас радять своїм друзям, знайомим, родичам

  Ми ремонтуємо такі пральні машини Siemens:

  • WM12N07EPL,
  • WM10J17SUA,
  • WM12N0L2UA,
  • WM10J18SUA,
  • WM14N2L3UA,
  • WM14N06EPL,
  • WM14N26EPL,
  • WM14N26BPL і т.д.

  Як викликати нашого майстра для ремонту пральної машини Сіменс:

  1. Запишіть модель вашої пральної машини, яка може бути вказана у вас в документах або потрібно відкрити завантажувальний люк і там буде наклейка (шилд);
  2. Зателефонувати нашому диспетчеру по телефону;
  3. Вказати несправність.
  4. У нас на сайті є кнопка «Подати заявку», щоб її заповнити потрібно всього лише вказати ваше ім’я і телефон, і ми зв’яжемося з вами.
  5. Також у нас є консультант на сайті, який в робочий час завжди online і ви можете задати йому питання, що цікавлять, він вас проконсультує і можливо допоможе усунути несправність віддалено.

  Якщо ви розумна людина, яка знає собі ціну і ціну власних речей, то ви звернетеся за допомогою по ремонту в сервісний центр МастерОК, як до компетентної і відповідальної майстерні.