Холодильники за ціновими категоріями

Холодильники по ціновій категорії

Збираючись купити холодильник, в першу чергу вирішують, скільки грошей доцільно виділити на покупку, а потім вже, якій марці і моделі віддати перевагу. Як і вся побутова техніка, холодильники представлені в різних цінових діапазонах – від бюджетних варіантів до класу люкс. Само собою, ціна зростає зі збільшенням кількості функцій, з ростом класу енергоспоживання, поліпшенням внутрішнього устрою. Схожі моделі більш відомої і престижної марки будуть коштувати дорожче, ніж інші. Найдешевші – обійдуться в суму, еквівалентну не менше 150 $. Маючи в своєму розпорядженні суму до 500 $, ви можете розраховувати на покупку однокамерної холодильної шафи з морозильним відсіком або невеликого двокамерного. Вони не можуть похвалитися відсутністю необхідності розморожування, мають мінімальний стандартний набір полиць усередині, але, в загальному, з головним своїм призначенням справляються цілком. Є також недорогі морозильні камери.

Виробників бюджетних моделей не так вже й багато, зате в діапазоні цін від 500 $ і до 1200 $ виявляється набагато більше по різноманітністі пропозицій від найпопулярніших марок. Холодильники середньої цінової категорії в переважній більшості двокамерні, тобто розділені на два незалежних один від одного відділення – холодильне і морозильне. Вони досить місткі, всередині безліч зручних полиць, часто мобільних, мають непоганий клас енергоспоживання, іноді антибактеріальне покриття, дозволяють регулювати температуру, звуковим сигналом попереджають про необхідність закрити нещільно прикриті дверцята, тобто мають досить значний ряд властивостей, що значно підвищує комфорт використання. Цікаві моделі з переставними дверцятами: помістити холодильник можна без жодних обмежень по зручності откривання- закривання в будь-яке зручне місце на кухні. Є так само і трикамерні холодильні агрегати – додаткова камера з нульовою температурою.

Справжньою окрасою кухні стануть дорогі моделі. Такими вважаються всі, що дорожче 1200 $. Це вже не просто високий білий шафа, як більш дешеві моделі. Вони виконані у відповідності з останніми модними тенденціями дизайну побутової техніки, часто зустрічаються в несподіваних кольорах. Елітні моделі пропонують тільки найсерйозніші виробники, гарантуючи надійність. Дорогі холодильники призначені для кухонь великих розмірів, які зазвичай бувають не в квартирах, а в котеджах. Найостанніші технології, що забезпечують безшумну роботу, низьку витрату енергії, довгострокове зберігання продуктів без заморожування і максимальний комфорт для господині – це все по кишені тим, хто не обмежений у коштах.

Як тільки з сумою, виділеною, на покупку визначилися, чи варто розібратися в видах. Однокамерні гарні для невеликих зовсім сімей або господинь, які не мають звички зберігати вдома багато продуктів. У двокамерних, морозильне відділення набагато більшого розміру і дозволяє завжди мати під рукою заморожені ягоди, гриби, м’ясо та інші продукти або напівфабрикати. Морозильне відділення, розташоване під холодильним зазвичай буває більшого розміру ніж в стандартному варіанті. Третя камера називається нульовою або зона свіжості: як стверджують виробники і показує практика, «вміє» зберігати продукти в кращому вигляді в 3 рази довше, ніж холодильна. У неї можна поміщати і овочі, фрукти і зелень, і свіжі м’ясо і рибу. Часто вона має вигляд шухляди в холодильній камері, але можуть бути й інші варіанти.

Обсяг холодильника – важливий параметр, від правильного підбору якого у великій мірі буде залежати, вдалою виявиться покупка чи ні. Якщо з розміром холодильної камери все більш-менш ясно (зазвичай як орієнтир використовують обсяг старого холодильника – досить був він чи ні), то оптимальний об’єм морозильної змушує трохи задуматися. Звичка закуповувати продукти на велику сім’ю з розрахунку на тиждень вимагає наявності морозильного відділення об’ємом 70-90 л.

В іншому випадку досить буде і стандартної невеликої камери в 50-70 л.

Якщо ви плануєте заморожувати на зиму свіжі ягоди, гриби, зелень і овочі, то для вас спеціально випускають холодильники з великими морозильними відділеннями – до 150 л.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі