Ремонт мікрохвильової печі – заміна слюдяною пластини

РЕМОНТ МІКРОХВИЛЬОВКИ – ЗАМІНА СЛЮДЯНОЇ ПЛАСТИНИ

Ремонт мікрохвильової печі - заміна слюдяною пластиниСлюда – це матеріал, який чудово проводить електромагнітні хвилі. Саме тому вона використовується в пристрої мікрохвильової печі. Слюдяна пластина знаходиться на внутрішній задній стінці печі і призначена для запобігання попадання бруду і жиру на хвилевід і магнетрон. До несправності та подальшого ремонту мікрохвильовій печі часто призводить поганий догляд за стінками обладнання. Простіше кажучи, внутрішню поверхню необхідно мити і не залишати на ній скупчення жиру і бруду. В іншому випадку на слюдяній пластині утворюється жирний шар, і вона не може більше повноцінно виконувати свої функції. Своєчасний ремонт СВЧ запобіжить іскріння, загоряння, а також пробою слюди. Якщо ви помітили такі проблеми, можна замінити пластину самостійно. Однак ми настійно рекомендуємо звернутися до фахівця.

Ремонт мікрохвильовок в Києві на професійному рівні проводить сервісний центр «МайстерОК». Ціни послуг недорогі, так що сміливо можна звертатися.

Якщо ж говорити про самостійну заміну пластини, то відбувається це наступним чином. Слюдяний елемент виймається з кріплення (вид якого може варіюватися в залежності від моделі та фірми-виробника). Після цього ретельно промиваємо внутрішню поверхню печі, дивимося, щоб не було пошкоджень стінок. Коли все просохне, вставляємо нову пластину. Вирізати її можна самостійно зі спеціальної заготовки, наклавши старий елемент як шаблон.

З попаданням бризок від готування продуктів на кришку хвилеводу (слюдяну пластину) пов’язано близько 80% несправностей мікрохвильовки. Дотримуйтесь правил експлуатації і догляду за технікою, тоді вона вам прослужить довго.

Якщо у вас на кухні проблеми – зламалася плита або інші побутові прилади, фахівці компанії «МайстерОК» вам допоможуть. Ремонт варильної поверхні, електроплит, мікрохвильових печей – це наша робота, яку ми завжди виконуємо швидко, якісно і недорого.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі