Ремонт кавомашин

Ремонт кавомашин

Підбадьорливі властивості кави і різні способи його приготування відомі вже більше тисячі років. Але прогрес не стоїть на місці і зараз можна швидко приготувати відмінну каву за допомогою кавоварки або кавомашини. У чому різниця між двома цими пристроями? Перш за все це ціна. Кавоварки значно дешевше. Так чому ж вони користуються меншою популярністю? Тому що з кавоваркою вам доведеться або купувати мелену каву або окремо молоти зернову каву в кавомолці. Кавоварки теж бувають різні: краплинні, гейзерні і ін. Але більшість популярні кавоварки так звані еспресо. Мелена кава засипається в ріжок, ущільнюється темпером і вставляється в кавоварку, яка подає гарячу воду під тиском 10-15 бар через фільтр ріжка прямо в чашку.

ЦІНИ НА РЕМОНТ КАВОМАШИН

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 150 грн.
РЕМОНТ кавомашин без заміни запчастин 800 – 1500 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (150 грн.)
 • 800 – 1500 грн. мінімальна ціна ремонту без запчастин, все залежить від моделі і виробника вашої кавоварки.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  Кавові вміють робити каву з цілих зерен, тому що в них вбудована кавомолка. Тобто процес приготування максимально спрощений: потрібно засипати каву, додати води, переконатися, що контейнер для відходів не заповнений, вибрати рівень міцності кави, кількість води. На цьому все. Далі кавомашина нагріває воду і робить каву. Не дивлячись на уявну простоту кавомашина дуже складний пристрій, яке потребує періодичної профілактики.

  Так як вода у водопровідній системі часто не високої якості, її використання призводить до відкладень в бойлері і гідросистемі. Бойлер через це перегрівається і в кінцевому рахунку це призведе до його згоряння і заміні на новий. Так само відкладення на трубках і місцях з’єднань роблять їх жорсткими – там можуть з’являтися течі, які можуть потрапляти на електронні компоненти. В результаті кавомашина видає помилку і категорично відмовляється робити каву. Заміна бойлерів, відновлення плат управління проводиться нашими фахівцями в умовах сервісу – це дорогі ремонти кавомашини.

  Крім відкладень жорсткої води, в кавоварках і кавомашинах відбуваються відкладення самої кави – так звані кавові масла, які відкладаються на ріжку, в заварювальному блоці. Заварювальний блок перестає нормально функціонувати, можливий підлогою шестернею. Доведеться їх міняти і повністю налаштовувати заново нормальну роботу заварювального блоку. Тому набагато простіше віддавати періодично кавоварку або кавомашину на чистку, профілактику – в результаті і кава буде робитися швидше і смачніше.

  Ще дуже важливо стежити за кавою, який засипається в кавомашину. Навіть в найкращій і перевіреній каві можуть потрапляти гілочки, палички та інші сторонні предмети. Кавомолка блокується, доводиться її розбирати проводити профілактику і відновлення, якщо не дуже твердий предмет. Якщо ж трапляється щось дуже тверде, то доводиться проводити заміну кавомолки.

  Загалом стежте за своїми кавовими апаратами, не доводьте їх до критичного стану, звертайтеся за допомогою своєчасно. Ми проводимо якісно як чистку, профілактику, так і ремонт кавомашин будь-якої складності, щоб Ви могли радувати себе смачною свіжозавареною кавою в будь-який момент.

  Сервісний центр МАСТЕРОК проводить ремонт кавомашин таких виробників:

  AEG, Blasercafe, Bosch (Бош), Delonghi (Делонги), Electrolux, Gaggenau, Gaggia, Hilton, Hotpoint-Ariston, Jura, Kaffit.com, Kaiser, Krups (Крупс), Melitta, Miele, Mocco, Nivona, Oursson, PETRA, Philco, Philips (Філіпс), Saeco (Саеко), SEVERIN, Siemens (Сіменс), SMEG, Spidem, Teka, UNOLD, Zelmer (Зелмер) і т.д.