Ремонт кавомашин Saeco (Саеко)

Ремонт кавомашин Saeco (Саеко)

РЕМОНТ КАВОМАШИН SAECO

Кавоварка не належить до числа основної техніки в будинку. Але, саме смачна й ароматна кава вранці здатна нас наповнити зарядом енергії на весь день. Тому, з кожним роком все частіше даний пристрій можна зустріти серед кухонної техніки.

ЦІНИ НА РЕМОНТ КАВОМАШИН SAECO

ДІАГНОСТИКА кавомашини входить у вартість ремонту 150 грн
РЕМОНТ кавомашин без заміни запчастин 800 – 1200 грн
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (150 грн)
 • 800 – 1200 грн. мінімальна ціна ремонту без запчастин, все залежить від моделі і виробника вашої кавомашини.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Попри велику різноманітність кавоварок, за функціоналом, якості та ціною багатьом користувачам подобається продукція від бренду Saeco. Навіть бюджетні моделі відрізняються надійністю.

  Уже понад 30 років кавомашини Saeco користуються популярністю на ринку. Але, на жаль навіть це не гарантує що через неакуратне поводження або несвоєчасне обслуговування не знадобиться ремонт даної техніки. Спеціалісти сервісного центру «МастерОК» швидко і результативно виконають ремонт кавоварок Saeco.

  Які види кавоварок Saeco сьогодні можна придбати?

  Виділяють наступні види кавоварок Saeco:

  • Професійні. Пристрої, які створені з урахуванням підвищених навантажень. Їх купують для ресторанів, барів та інших закладів. Деякі варіанти можуть мати функцію підключення безпосередньо до водопроводу.
  • Автоматичні. Стане відмінним варіантом для любителів кави. Цей апарат може готувати різні види кавових напоїв. Підходить для офісів і квартир.
  • Капсульні. Це пристрій невеликого розміру, який найчастіше встановлюють у квартирі або будинку.
  • Суперавтоматичні. Це апарати, які встановлюють в місцях з великим потоком людей. Щоб отримати кавовий напій, достатньо всього лише натиснути на кнопку.

  Обслуговування кавомашини Saeco має здійснюватися кваліфікованим майстром в незалежності від типу пристрою. Тільки людина, яка має необхідні знання, зможе не нашкодити техніці. Саме подібні фахівці працюють в нашому сервісному центрі.

  Які поломки виникають найчастіше?

  Ремонт кавоварок Саеко може знадобитися в наступних випадках:

  • Не нагрівається вода. Якщо в процесі приготування напою вода не нагрівається, це може відбуватися з різних причин. Можливо, проблема полягає в несправності датчиків, плати управління або нагрівальних елементів. У будь-якому випадку встановити причину несправності й запропонувати ефективні методи вирішення проблеми зможе тільки майстер.
  • Пристрій не вмикається. Можливо, вийшла з ладу системна плата. У деяких випадках проблема може бути пов’язана з несправністю нагрівального елементу.
  • Кавомашина не наливає напій. Можливо, потрібно не ремонт кавомашини Saeco, а чистка гідросистеми. Серед інших причин виникнення проблеми варто виділити несправність котушки електромагніту, термодатчика або інших елементів. Щоб визначити, в чому полягає проблема необхідно повністю розбирати пристрій і по черзі перевіряти всі вузли.
  • Кава стала кислою або гіркою. Можливо проблема в декальцинаціі кавомашини. Через це кава втрачає свої смакові якості й аромат. До всього цього на дисплеї може періодично з’являтися повідомлення про необхідність очищення пристрою.
  • У пристрій потрапила рідина. Це один з найскладніших видів ремонту. При виникненні даної ситуації важливо якомога раніше звернутися за допомогою до фахівців, в іншому випадку навіть кваліфікований майстер не зможе вирішити проблему.

  Популярні моделі кавоварок Saeco

  Saeco – один з найвідоміших брендів кавоварок в усьому світі. Вони з’явилися в продажу в 80-х роках минулого століття і з того моменту зайняли провідні позиції на ринку.

  Сьогодні популярністю користуються наступні моделі пристроїв від даного виробника:

  • Aulika Top High Speed ​​Cappuccino,
  • PicoBaristo HD 8925,
  • PicoBaristo HD 8925,
  • SM7580 Xelsis,
  • SM5573 PicoBaristo Deluxe і багато інших.

  Чому кавомашини Saeco виходять з ладу

  Сучасні виробники техніки для дому намагаються додавати нові характеристики та функції у свою продукцію. Тому часто ремонт кавоварок Saeco потрібен не через заводський брак, а через неправильну експлуатацію. Серед основних причин варто виділити:

  • неправильно підібрана кава;
  • використання проточної води, яка провокує виникнення накипу;
  • ігнорування правил регулярного обслуговування;
  • неправильне підключення або пошкодження в процесі установки.

  Як можна продовжити термін служби кавоварки?

  Якщо ви не хочете, щоб через кілька місяців потрібен був ремонт кавоварок Саеко, необхідно врахувати наступні рекомендації:

  • використовуйте воду з помірною жорсткістю;
  • не розбирайте пристрій в разі несправності самостійно;
  • не здійснюйте заміну оригінальних деталей на неоригінальні;
  • раз на місяць здійснюйте декальцинацію.

  Якщо ви не будете здійснювати обслуговування кавомашини, то не варто розраховувати на її тривалий термін служби. Тільки звернення до професіоналів гарантує довговічність.

  Чому необхідно скористатися послугами сервісного центру «МастерОК»

  Сервісний центр «МастерОК» вже понад 10 років надає послуги на ринку по ремонту побутової техніки. Однією з наших послуг є і ремонт кавоварок Saeco в Києві.

  В процесі діагностики ми з’ясуємо причину виникнення несправності й запропонуємо ефективні методи розв’язання проблеми. Наші фахівці не перший рік займаються ремонтом Saeco, тому будьте впевнені, ваш пристрій після звернення до нас буде знову продуктивно працювати.