Ремонт мультиварок

Ремонт мультиварок

Мультиварка є сучасним багатофункціональним побутовим пристроєм з програмним управлінням. Призначення побутового приладу – приготування великої кількості різноманітних страв. До того ж, універсальність пристрою дає можливість парити, смажити, тушкувати, готувати на пару і т.д. Крім того, дана електрична техніка здатна функціонувати самостійно, немає необхідності в контролюванні процесу приготування.

НАШІ ЦІНИ НА РЕМОНТ МУЛЬТИВАРКИ, МУЛЬТИВАРКИ-СКОРОВАРКИ

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100 грн.
РЕМОНТ МУЛЬТИВАРКИ без заміни запчастин 450 – 500 грн.
РЕМОНТ МУЛЬТИВАРКИ-СКОРОВАРКИ без заміни запчастин 500 – 550 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (100 грн.)
 • 450 – 550 грн. мінімальна ціна ремонту мультиварки, мультиварки-скороварки, все залежить від моделі і виробника.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  При виборі мультиварки краще орієнтуватися на відомі імпортні виробники, які користуються підвищеним споживчим попитом. Необхідно також врахувати потужність електроприладу. Зрозуміло, чим вище даний показник, тим швидше здійснюється процес приготування. Але і електроспоживання, звичайно, буде набагато більше.

  Технологічні особливості

  Мультиварка функціонує за допомогою мікропроцесора, який працює в залежності від призначеної програми. Такі дані, як відомості про температурний режим, час готовності страви, тиск – все це виводиться на електронний дисплей. Таким чином, забезпечуються майже ідеальні умови для приготування їжі, тому як точно нічого не втече і не витече. Це досягається за рахунок герметично закритій кришці і спеціального парового клапана.

  Але з часом навіть сама виняткова побутова техніка може зламатися, вийти з ладу, відповідно, буде потрібно ремонт мультиварок. Найчастіше проблеми можуть виникнути через неправильне використання. Наприклад, якщо продукти поміщені були в мультиварку без внутрішньої каструлі, в такому випадку, відбудеться забруднення приладу і необхідно буде прочистити нутрощі обладнання, в тому числі, і щодо плати та контактів. Фахівці рекомендують, перед використанням електроприладу обов’язково ретельно вивчити інструкцію.

  Ремонт мультиварок в Києві здійснюють кваліфіковані фахівці, що працюють в професійному сервісі «МастерОК». Великий спектр послуг в ремонті побутової та електронної техніки. Багаторічний досвід роботи в цій сфері, використання якісних і оригінальних комплектуючих, плюс, наявність необхідного набору інструментів дозволяють нам гарантувати високу якість наданих послуг.

  Ми гарантовано виправимо:

  • будь-які механічні пошкодження;
  • порушення проводки і кабелю;
  • несправності в операційній системі;
  • вихід з ладу схеми;
  • ті чи інші порушення герметичності;
  • інші несправності будь-якої складності.

  Якщо Ви цінуєте якість, надійність, доступність послуг, відповідальність і уважність виконавців – тоді Ви за адресою! Компанія «МастерОК» – лідер в своєму сегменті.

  Ремонт мультіварок – г. Киев ул. Тимошенко 2л. біля м. Оболонь

  Ремонт мультиварки A-Plus, Ariete, Astor, Aurora, Binatone, Bosch, Bradex, BRAND, Concept, Cuckoo, Delfa, Delonghi, DEX, Elenberg, Ergo, First, Gorenje, Grunhelm, HausMark, Hilton, HOTTER, Kalorik, KitchenAid, Le Chef, Liberton, Liberty, Maestro, Magio, MAGNIT, MARTA, Maruchi, Maxwell, Mirta, Moulinex, Mystery, Panasonic, Perfezza, Philippe Ratek, Philips, Polaris, Redmond, Rotex, Russell Hobbs, Satori, Saturn, Scarlett, SEVERIN , Shivaki, Sinbo, ST, Stadler Form, Supra, Utty, VES, VICO, Viconte, Vinis, VITALEX, Vitek, Vitesse, Yummy, Zelmer, Добриня і інших виробників компанія «МастерОК» виконає на рекордно високому рівні, з гарантією ідеального результату в подальшій довгостроковій експлуатації техніки.