Ремонт мультиварок Redmond (Редмонд)

Ремонт мультиварок Redmond (Редмонд)

РЕМОНТ МУЛЬТИВАРКИ РЕДМОНД

Мультиварка Redmond – зручний прилад, який бере на себе більшу частину турбот з приготування їжі. З нею звільняється багато часу, який можна використовувати раціональніше, ніж стоячи на кухні біля плити, особливо після робочого дня. Тому коли мультиварка Redmond ламається, звичний спосіб життя може провалитися в тартарари. Ремонт мультиварки Redmond це те, що наші майстри зроблять швидко та якісно.

ЦІНИ НА РЕМОНТ МУЛЬТИВАРКИ РЕДМОНД

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100 грн.
РЕМОНТ МУЛЬТИВАРКИ без заміни запчастин 450 – 500 грн.
РЕМОНТ МУЛЬТИВАРКИ-СКОРОВАРКИ без заміни запчастин 500 – 550 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (100 грн.)
 • 450 – 550 грн. мінімальна ціна ремонту мультиварки, мультиварки-скороварки, все залежить від моделі і виробника.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Поширені поломки мультиварок Redmond та їх причини

  Найпоширенішою причиною несправності мультиварки Редмонд є неакуратна експлуатація, через яку страждають функціональні частини приладу. Якщо відбуваються часті навантаження, а на внутрішні елементи потрапляє волога, мультиварка швидко виходить з ладу, навіть якщо вона зовсім нова.

  • Мультиварка не вмикається. Насамперед перевірте підключення до мережі та стабільність напруги. Якщо тут проблем немає, цілком реальне забруднення контактів або поломка терморегулятора.
  • Їжа залишається сирою після спливу заданого часу. Якщо ви правильно виставили режим, час та інші умови, але після сигналу відключення страва залишилася сирою, всередині може бути недостатньо високий тиск або ж відбувся програмний збій. Останню проблему реально усунути самостійно за інструкцією, а проблему низького тиску краще надати майстрам.
  • Дисплей видає помилку “Е”. Коди помилок можуть бути різними, не завжди можна знайти розшифровку. Якщо видає Е1-Е3, швидше за все, усередину потрапила вода і їй потрібно просто випаруватися. Всі інші значення – пряма дорога до майстерні.
  • Мультиварка вимикається у процесі роботи. Якщо ви не перевантажували прилад і води в чаші теж достатньо, швидше за все, проблеми з нагрівальним елементом або клапаном випуску пари.
  • Комахи в мультиварці, найчастіше таргани. Усередині приладу дуже комфортне для них середовище – тепло та смачно. Щоб такого не було, добре мийте мультиварку після роботи, включаючи внутрішню стінку нижньої кришки. Якщо комахи все ж таки завелися, несіть відразу в сервіс, своїми руками їх не вивести.

  Популярні моделі мультиварок Redmond

  • Redmond RMC-M95 – багатофункціональна мультиварка з функцією “томління”. Досить потужний прилад, чаша об’ємом 5л з антипригарним покриттям, 16 режимів приготування.
  • Redmond RMC-IHM303 – зручна мультиварка з функцією швидкого нагріву. Є відкладений старт та функція підтримання температури до 12 годин. Також передбачає можливість стерилізації дитячого посуду.
  • Redmond RMC-M902 – сенсорна панель та світлодіодний дисплей для зручного пошуку програм, функція відкладеного старту автопідігріву після відключення основного режиму.
  • Redmond RMC-PM504 – вакуумна мультиварка-скороварка, яка дозволяє готувати за французькою технологією су-від (приготування їжі у вакуумній упаковці за суворо контрольованої температури).
  • Redmond RMC-PM380 – потужна мультиварка-скороварка з функцією відкладеного старту, вакуумного приготування, а також із чашею на 6 л.

  Поради щодо експлуатації мультиварок Redmond

  Ремонт мультиварки Редмонд – те, чого можна уникнути, якщо правильно використовувати прилад. Наша порада – не нехтуйте керівництвом до експлуатації, вона написана не для того, щоб її викинули, навіть не розгорнувши. Кожен виробник має свої делікатні моменти в користуванні технікою, тому рекомендуємо прочитати.

  • не наливайте в чашу більше, ніж вона може вмістити – навантаження призведуть до серйозних поломок
  • завжди добре протирайте прилад від жиру, всіляких рідин, залишків продуктів
  • якщо у вас в квартирі “скаче” напруга, непоганою ідеєю буде встановлення стабілізатора. До речі, цей прилад допоможе покращити роботу не лише мультиварки, а й іншої техніки в будинку
  • не ставте на диск мокру чашу

  І головна наша рекомендація – не ремонтуйте мультиварку самостійно, якщо не маєте потрібних навичок. Дуже часто після такого ремонту мультиварку Редмонд залишається лише викинути.

  Ремонт мультиварки Редмонд у Києві – ціна?

  Вартість послуги з ремонту мультиварки Редмонд багато в чому залежить від складності поломки. У роботі ми використовуємо лише оригінальні запчастини від бренду, що також суттєво впливає на кінцеву ціну. Є такі деталі, заміна яких може коштувати як половина нової мультиварки. Словом, сказати точну вартість ремонту ми зможемо лише після попереднього огляду, а орієнтовний прейскурант ви можете знайти у таблиці нижче.

  Чому саме ми

  Якщо ваша мультиварка Redmond перестала працювати, наші фахівці поспішають вам на допомогу. Наш сервіс вже багато років працює на ринку України, за цей час ми набули великого досвіду в ремонті різних моделей мультиварок Redmond – від найперших до сучасних. Наша компанія виконає ремонт вашого приладу якісно та в стислий термін, вам потрібно лише озвучити проблему.