Ремонт мультиварок Philips (Філіпс)

Ремонт мультиварок Philips (Філіпс)

РЕМОНТ МУЛЬТИВАРКИ PHILIPS

Мультиварка Philips – найцінніший помічник на кухні, що економить час, готуючи смачні та корисні страви набагато швидше, ніж звичайна газова або електроплита. І коли такий прилад несподівано виходить із ладу, контраст у комфорті стає дуже помітним. Ми пропонуємо вам послуги якісного, швидкого та недорогого ремонту мультиварок Philips, після якого ваша техніка знову буде працювати як нова.

ЦІНИ НА РЕМОНТ МУЛЬТИВАРКИ ФІЛІПС

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100 грн.
РЕМОНТ МУЛЬТИВАРКИ без заміни запчастин 450 – 500 грн.
РЕМОНТ МУЛЬТИВАРКИ-СКОРОВАРКИ без заміни запчастин 500 – 550 грн.
 • У разі відмови від ремонту оплачується діагностика (100 грн.)
 • 450 – 550 грн. мінімальна ціна ремонту мультиварки, мультиварки-скороварки, все залежить від моделі і виробника.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Часті поломки та їх причини

  Найчастіше наші клієнти стикаються з такими поломками:

  • мультиварка не вмикається – це перше. Така проблема можлива через стрибки напруги струму в квартирі – подібна техніка досить тендітна і не призначена для серйозних випробувань. В результаті може перегоріти блок живлення. Однак не варто забувати про такі банальні речі, як не встромлений у розетку штекер або пошкоджений дріт: ці дрібниці дуже часто випускають з уваги. Якщо пошкоджений дріт, то ремонтувати всю мультиварку не потрібно, достатньо лише замінити шнур
  • мультиварка увімкнулась, але не гріється – цілком можливо, проблема полягає в несправності ТЕНа. У такому разі простіше замінити нагрівальний елемент. Іноді причина полягає у недостатньо хорошому контакті електронного блоку з самим приладом (розімкнути або перегоріли контакти). Тут точно буде потрібна допомога спеціаліста
  • мультиварка не вимикається після спливу заданого часу. Швидше за все, причина полягає в несправності термодатчика, який передає сигнал готовності на блок управління. Або навпаки, несправна плата.
  • їжа готується повільно – отже, ви зіткнулися з проблемою низького тиску. Насамперед потрібно перевірити, чи не забилося отвір для виходу пари. Також причиною низького тиску може бути пошкоджений ущільнювач. Якщо з цього боку все добре, міг статися програмний збій, у такому разі потрібно буде скинути всі налаштування та запрограмувати заново.

  Хочемо відзначити, що діагностику та ремонт мультиварок Philips краще надавати спеціалістам, оскільки прилад досить тендітний, і нам часто доводиться виправляти серйозні поломки після того, як невелику несправність намагалися усунути клієнти своїми руками. Якщо у вас немає досвіду роботи з подібними пристроями, краще це віддати професіоналам, щоб не зіпсувати остаточно.

  Популярні моделі мультиварок Philips

  При виборі мультиварок користувачі керуються не так зовнішнім виглядом, як функціональними характеристиками. За час нашої роботи ми бачили прилади абсолютно різного формату і вирішили скласти список найпопулярніших. Отже:

  • Philips HD3136/03 Viva Collection – є функція 3D-нагріву, чаша з антипригарним покриттям, об’єм – 4 л.
  • Philips HD4749/03 Avance Collection – сенсорний екран, функція 3D-нагріву, чаша з керамічним покриттям
  • Philips HD4737/03 Viva Collection – сенсорний екран, функція 3D-нагріву, чаша з керамічним покриттям, відкладений старт до 24 годин, підігрів після вимкнення
  • Philips HD4731/03 Viva Collection – зручне та зрозуміле управління, функція підігріву після вимкнення, чаша з керамічним покриттям
  • Philips HD4731/03 Viva Collection – стильна та красива мультиварка з великим функціоналом.

  Переваги ремонту мультиварки Philips у нашій компанії

  Компанія МастерОК за роки своєї роботи набула визначного досвіду ремонтних робіт з мультиварками Philips різних моделей та років випуску. Ми намагаємося стежити за сучасними тенденціями, і можемо забезпечити якісний ремонт як найперших, так і найсучасніших моделей. Ремонт мультиварок Philips в нашій компанії:

  • гарантія якості на всі види робіт
  • зрозумілий та доступний прайс
  • оперативність та висока якість