Ремонт пральних машин Beko (Беко)

Ремонт пральних машин Beko (Беко)

ПРАЛЬНІ МАШИНИ BEKO – ДОСТУПНА ЯКІСТЬ

Компанія Beko почала своє існування з 1955 року в Туреччині, а в 1959р. випустила першу свою пральну машинку. На сьогоднішній день фірма займає своє місце в Європі з виробництва побутової техніки, і щороку випускає понад 6 тисяч одиниць.

НАШІ ЦІНИ

 ВИКЛИК, ДІАГНОСТИКА, КОНСУЛЬТАЦІЯ  300 грн
ПРОСТОЇ складності: Заміна євровилки, мережевого кабелю, зливного шланга, регулювання пральної машини, профілактика, заміна ременя, ручки дверей люка, замка дверей, термодатчика, клапана заливного шланга, фільтр-насоса в зборі, амортизатора, шківа, активаторів (ребер ), чистка зливу 600 грн
СЕРЕДНІЙ: Заміна скла люка, ручки дверей люка, обрамлення люка, двері люка, термостата, чистка фільтра, шланга, патрубка, заміна кнопок, захисно-пускового конденсатора, патрубка, петлі (кронштейна) кріплення люка, дозатора миючих засобів (порошкопріемніка ), датчика рівня (прессостата води), модуля управління, щіток, тахогенератора, витяг стороннього предмета, заміна сушки корпусу, мотора сушки, крельчаткі, вентилятора, амортизаторів, герметизація, усунення течі, заміна манжети люка (гуми) – без вилучення самого бака, заміна командоаппарата, плати індикації, модуля (плати) управління від 600-700 грн
СКЛАДНИЙ:
Заміна плати з програматором, Тена (нагрівального елементу), насоса (помпи) от 700 грн
Витяг стороннього предмета (зі зняттям Тена, фланця) от 700 грн
Заміна бака в зборі 800 грн
Заміна манжети люка, активаторів (ребер) з витяганням бака от 800 грн
Ремонт командоаппарата, електронного модуля або плати індикації (управління) от 900-1300 грн
Заміна підшипників і сальників, павука (хрестовини барабана) от 1600-2600 грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: для вбудованої техніки часткове розбирання меблів для доступу у виробу 100 грн.
Додатково (тариф за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • У разі неремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту – оплачується виклик майстра – 100 грн. і діагностика в розмірі 200 грн.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини до 90 днів з дати ремонту

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Основним завданням компанії Беко є виробництво і розробка нових технологічно вдосконалених виробів. У них є спеціальна галузь з розробок і дизайну нових моделей. У 1988 році компанія отримала приз за створення мотора нового покоління під назвою Orbital, а через рік ще був отриманий приз за якість випущених моторів.

  Компанія Arcelik A.S. – це і є Beko, на внутрішньому ринку вона випускається під назвою Arcelik A.S., а в інші країни під брендом Beko.

  Турецькі машинки фірми Beko ламаються, так само як і решта побутова техніка. Ремонт може бути як легкий, так і досить складний, все залежить від складності поломки. Адже якість цих машин середнього рівня.

  Що стосується наявності комплектуючих, то вони в основному всі доступні. У разі якщо запчастин не буде, то їх можна замовити, але йдуть вони від тижня до 2-х місяців.

  Пральна машина Beko може вийти зі строю після першого року експлуатації, адже і ціна відповідає якості.

  Найосновнішими поломки пральних машин ЦІЄЇ КОМПАНІЇ Є:

  • заміна підшипників і сальника
  • не зливається вода
  • не вмикається
  • блимають індикатори
  • не крутиться барабан

  Але яка поломка б не була, в більшості випадків вони піддаються ремонту. Все робиться в домашніх умовах у клієнта, в крайньому випадку, машинка забирається в сервіс на ремонт, тому що якщо виникає проблема з електронікою, такий ремонт робиться в умовах сервісу або знімається електронна плата і ремонтується нашими електронщиками.